0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Energetický štítek

Energetický štítekrodinný dům
od 2 490 Kč

Cenu vám upřesníme po prostudování projektové dokumentace.

Případně vám naceníme zhotovení projektové dokumentace.

Energetický štítekbytový dům
od 4 490 Kč

Cenu vám upřesníme po prostudování projektové dokumentace.

Případně vám naceníme zhotovení projektové dokumentace.

Energetický štítek budovy

Co je to PENB?
Je to zkratka s významem „průkaz energetické náročnosti budovy“. Zkrátka takový dokument, který vaši budovu zatřídí do určité energetické kategorie. Nejlepší je mimořádně úsporná A a nejhorší je mimořádně nehospodárná G.

Mít PENB je povinností při výstavbě nových domů, při větších rekonstrukcích a hlavně při prodeji a pronájmu budovy nebojejí ucelené části. V případě, že tuto podmínku nesplníte, hrozí pokuta až 100 000 Kč.

Rádi vám s jeho přípravou pomůžeme. Bohatě nám k tomu postačí projektová dokumentace. Pokud projektovou dokumentaci nemáte, můžeme zaměřit skutečný stav budovy. Do 3 až 7 dnů vám energetický štítek vypracuje náš projektant. Cena a doba dodání se liší podle náročnosti nemovitosti.Rádi vám tyto informace připravíme individuálně. Stačí si objednat službu, následně vám ji naceníme a pošleme zálohovou fakturu k proplacení. Po zaplacení se pustíme do práce, ať máte štítek co nejdříve hotový.

Není vám něco ohledně štítku PENB jisté? Zastavte se za námi do kanceláře v Porubě nebo na pobočku do Frýdku-Místku a my s vámi vaše dotazy probereme.