0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Nájemní smlouva​​​​​​​

Nájemní smlouva
349 Kč
 • Rychlé vyřízení
 • Vše podle platných zákonů
 • Předávací protokol
  Nájemní smlouva + advokát
  2 490 Kč
  • Konzultace s advokátem
  • Smlouva na míru
  • Vše podle platných zákonů
  • Předávací protokol

   Jednoduchá nájemní smlouva

   Nevíte si rady s tím, jak vytvořit nájemní smlouvu? Chcete uzavřít nájemní smlouvu, ale nejste si jistí, jaké informace by měla obsahovat? Jste ztraceni v hromadě šablon, které se dají stáhnou zdarma na internetu? To chápeme a rádi vám pomůžeme v Ostravě i na pobočce ve Frýdku-Místku.

   Chceme zlepšit realitní trh a chceme, ať jste v bezpečí. Proto jsme spolu s našimi advokáty připravili jednoduchou nájemní smlouvu, kterou pravidelně aktualizujeme. Jsou v ni zaznačeny místa pro vyplnění. A pokud si nebudete vědět rady, rádi vám s tím pomůžeme po telefonu nebo e-mailu.

   Ke smlouvě vám taky pošleme předávací protokol, který je velmi důležitý. Uvádí se do něj mimo jiné stavy měřidel, počty předaných klíčů, stav a počet spotřebičů a opotřebení bytu.

   Smlouvu si u nás můžete jednoduše koupit za 349 Kč. Po objednání vám přijde zálohová faktura a po její úhradě vám veškeré dokumenty obratem pošleme a vy budete v bezpečí. Smlouva je vždy sestavená podle stanov aktuálního občanského zákona a obsahuje všechny náležitosti, které ve smlouvě nesmí chybět.

   Smlouva na míru s právní konzultací

   Jsou případy, kdy se nevyplatí šetřit a za klid a bezpečí na dlouhé roky je lepší si připlatit. Našli jste svou ideání nemovitost k pronájmu? Pokud si pronajímáte obchodní prostor nebo drahý byt, je důležité mít neprůstřelnou smlouvu. Proto ji za vás připraví náš advokát a zohlední v ní připomínky obou stran a dohlédne, aby bylo vše v souladu s platnými zákony České republiky.

   Tato služba stojí 2 490 Kč a je v ní zohledněna 1 hodina konzultace s naším advokátem.Výsledkem bude hotová nájemní smlouva a samozřejmě předávací protokol. Doba trvání je závislá na složitosti případu, ale většinou je to do 7 dní. Pokud by vám hodina konzultací nestačila, rádi vám individuálně cenu upravíme.