Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Naše služby

V realitní branži pro naše zákazníky vyřídíme, co je třeba. Pokud hledáte nemovitosti na prodej nebo třeba byt k pronájmu, určitě si vyberete z naší široké nabídky nemovitostí v našem aktuálním portfoliu. Nehledáte prodej ani pronájem? Díky skvěle fungujícímu týmu pobočky v Ostravě i týmu ve Frýdku-Místku můžeme nabídnout i další služby, které byste mohli potřebovat. Od poradenství až po úklid. Mrkněte na naši nabídku.

Nacenění nemovitostí

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její tržní cena? Píchneme vám s odhadem ceny bytu či domu nejen v Ostravě a Frýdku-Místku. Odhad ceny nemovitosti je pro vás zdarma. Výjimkou je pouze nacenění pro notářské/dědické řízení.

Hypotéky a pojištění

Několik stolů v našich kancelářích v Ostravě i ve Frýdku-Místku jsme věnovali profesionálům ve světě financí, kteří vám poradí a zajistí financování pro nákupu vaší nové nemovitosti a pomůžou s pojištěním domácnosti.

Právní servis

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, v kterou máme důvěru. Naši advokáti jsou vám vždy k dispozici a zajistí, abychom váš životní obchod dotáhli do úspěšného konce.

Správa nemovitostí

Zajistíme pro vás veškerou správu vaši nemovitosti. Od prověření zájemců, vyřízení smluv, až po úklid, inkasování nájmů a jednání s nájemci. Udělejte ze svého pasivního příjmu opravdu pasivní.

Stěhování a pronájem dodávky

Prodejem nebo koupí to u nás nekončí. Rádi vám půjčíme taky naši dodávku s profesionálním řidičem nebo taky naše stěhováky. Vy se tak můžete věnovat důležitějším věcem. Třeba své rodině.

Malování a rekonstrukce

Ceníme si vašeho času. Proto vám ho rádi ušetříme při hledání nejrůznějších řemeslníků, kterých je nyní tak trochu nedostatek. Ti naši vám pomůžou s rekonstrukcí, ale klidně jen s malováním či úklidem. Jsme rychlí a precizní.

Partneři

Snažíme se být v našem oboru ti nejlepší a nejférovější. Po cestě potkáváme spoustu firem, které ve svém oboru přemýšlí podobně a stali se tak našimi partnery. Rádi bychom je vám představili a vzájemně vás spojili.

Realitní servery

Realitní servery, s kterými spolupracujeme v propagaci nemovitostí. Jsme schopni efektivně exportovat na všechny tyto agregátory nemovitostí a tím podpořit prodej Vaší nemovitosti. Zároveň pravidelně reportujeme výsledky ať ji prodáme co možná nejrychleji.

Sreality.czreality.iDNES.czBlackReality.czRealitymorava.czrealitnieso.czRealingoinzercerealit.comRealitypro.euVideobydleni.czAVÍZO.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czEurobydlení.czRealCity.cz