Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Naše služby

V realitní branži pro naše zákazníky vyřídíme co je třeba. Díky skvěle fungujícímu týmu můžeme nabídnout všechny služby, které byste mohli potřebovat. Od poradenství až po úklid.

Nacenění nemovitostí

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její tržní cena? Píchneme vám s odhadem ceny bytu či domu. Odhad ceny nemovitosti je pro vás zdarma. Výjimkou je pouze nacenění pro notářské/dědické řízení.

Hypotéky a pojištění

Několik stolů v naši kanceláři jsme věnovali profesionálům ve světě financí, kteří vám poradí a zajistí financování pro nákupu vaši nové nemovitosti a pomůžou s pojištěním domácnosti.

Právní servis

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, v kterou máme důvěru. Naši advokáti jsou vám vždy k dispozici a zajistí, abychom váš životní obchod dotáhli do úspěšného konce.

Správa nemovitostí

Zajistíme pro vás veškerou správu vaši nemovitosti. Od prověření zájemců, vyřízení smluv, až po úklid, inkasování nájmů a jednání s nájemci. Udělejte ze svého pasivního přijmu opravdu pasivní.

Stěhování a pronájem dodávky

Prodejem nebo koupí to u nás nekončí. Rádi vám půjčíme taky naši dodávku s profesionálním řidičem nebo taky naše stěhováky. vy se tak můžete věnovat důležitějším věcem Třeba své rodině.

Malování a rekonstrukce

Ceníme si vašeho času. Proto vám ho rádi ušetříme při hledání nejrůznějších řemeslníků, kterých je nyní tak trochu nedostatek. Ti naši vám pomůžou s rekonstrukcí, ale klidně jen s malováním či úklidem. Jsme rychlí a precizní.

Partneři

Snažíme se být v našem oboru ti nejlepší a nejférovější. Po cestě potkáváme spoustu firem, které ve svém oboru přemýšlí podobně a stali se tak našimi partnery. Rádi bychom je vám představili a vzájemně vás spojili.

Realitní servery

Realitní servery, s kterými spolupracujeme v propagaci nemovitostí. Jsme schopni efektivně exportovat na všechny tyto agregátory nemovitostí a tím podpořit prodej Vaší nemovitosti. Zároveň pravidelně reportujeme výsledky ať ji prodáme co možná nejrychleji.

Sreality.czreality.iDNES.czBlackReality.czRealitymorava.czCincinkrealitnieso.czRealingoinzercerealit.comRealitypro.euVideobydleni.czAVÍZO.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czEurobydlení.czRealCity.cz