Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Chcete ověřit stav nemovitosti a štítek PENB?

Projdeme všechny plány nemovitosti, abychom se vyhnuli možným budoucím napadením za skryté vady.

Posouzení stavu nemovitosti nechte na nás.

Projdeme půdorysy, plány i celou nemovitost, abychom si byli jistí, že jsme nic nezanedbali. Jde hlavně o to, abychom zájemce upozornili na možné vady, ale na druhou stranu i výhody. Součástí ověřování stavu nemovitosti je také průkaz PENB, což je průkaz energetické náročnosti budovy, který zařadí vaši nemovitost do škály hospodárnosti od A do G.

CHCI OVĚŘIT NEMOVITOST

Ověření stavu nemovitosti a štítek PENB

Abychom mohli zájemce upozornit na možné vady i výhody nemovitosti, musíme ji skrz naskrz poznat. Proto procházíme všechny plány, půdorysy, ale i nemovitost jako takovou, aby nám nic neuniklo. Proč to všechno děláme? Jednak abychom mohli zájemcům prezentovat pravdivé údaje a soustředili se na výhody nemovitosti, ale samozřejmě také proto, abychom se vyhnuli možným budoucím napadením za skryté vady.

Co je to průkaz PENB?

Je to zkratka s významem „průkaz energetické náročnosti budovy“. Zkrátka takový dokument, který vaši budovu zatřídí do určité energetické kategorie. Nejlepší je mimořádně úsporná A a nejhorší je mimořádně nehospodárná G.

Mít PENB je povinností při výstavbě nových domů, při větších rekonstrukcích a hlavně při prodeji a pronájmu budovy nebo její ucelené části. V případě, že tuto podmínku nesplníte, hrozí pokuta až 100 000 Kč.

Rádi vám s přípravou PENB pomůžeme. Bohatě nám k tomu postačí projektová dokumentace. Pokud projektovou dokumentaci nemáte, můžeme zaměřit skutečný stav budovy. Do 3 až 7 dnů vám energetický štítek vypracuje náš projektant. Cena a doba dodání se liší podle náročnosti nemovitosti. Rádi vám tyto informace připravíme individuálně. Stačí si objednat službu, následně vám ji naceníme a pošleme zálohovou fakturu k proplacení. Po zaplacení se pustíme do práce, ať máte štítek co nejdříve hotový.

Thermo měření domu

Co o nás říkají naši klienti?

Eva Brázdilová, prodej bytu 4+1 ulice Charkovská, Ostrava...

Děkuji za spolupráci s Vaší realitní kanceláři. Vše bylo na vysoké úrovni .Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Kamil Kůs
Kamil Kůs
- ředitel pobočky

Simona a Martin Kozarovi, koupě bytu 2+1, ulice Bohumíra ...

Velmi oceňujeme skvělou a perfektní práci makléře Radima Vrány, u kterého je vidět, že ji odvádí od srdce a rád. Díky jeho profesionálně-přátelskému přístupu a vstřícnosti jsme úspěšně a v krátkém čase koupili byt v Ostravě-Bělském lese. Určitě do...

Radim Vrána
Radim Vrána
- realitní makléř

Petr Polách, koupě bytu 2+1, ulice Karla Pokorného

Chci ocenit přístup a jednání pana Radima Vrány. Zdobí ho nejen odbornost, ale také vstřícnost a schopnost se přizpůsobit.

Radim Vrána
Radim Vrána
- realitní makléř

P. Hasala, prodej bytu 3+1, ulice Holasova, Ostrava - Hra...

Pan Šuniar dostál tvrzení Férový realitivní makléř - již od prvního kontaktu probíhalo vše na výbornou. Díky panu Šuniarovi proběhl prodej bytu rychle, bez komplikací a k naprosté spokojenosti. Pana Šuniara mohu jen doporučit - velmi příjemná změn...

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř

Martin Šebek, koupě bytu 3+1, ulice Holasova, Ostrava - H...

Spolehlivý, vstřícný, ochotný. Vřelé jednání. Vše proběhlo bez problemu.

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř

Stoklasová Taťána, prodej bytu 2+1, ulice Bohumíra Četyny

Pan makléř Radim Vrána. Sympatický mladý muž, který odvádí skvělou práci. Práce s vámi byla skvělá. Dohoda o prodeji bytu proběhla úspěšně, díky vašemu profesionálnímu přístupu a jednání. Za vše vám ze srdce děkuji. 

Radim Vrána
Radim Vrána
- realitní makléř

Petr Utěšený, prodej bytu 1+kk, ulice jižní, Ostrava

Práci pana makléře hodnotím velmi dobře, ochota, profesionalita, velmi dobré vystupování, vyšel vstříc i ve věcech, které byly nad jeho povinnosti v souvislosti s výkonem realitního makléře. Mohu jenom doporučit.

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř

Kamil Zajíček, koupě bytu 1+kk, ulice Jižní, Ostrava

Pan Lukáš - velmi sympatický člověk, který dobře zná svůj obor. Vše probíhalo na jedničku :)

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř

Karel Bělohlavý, prodej bytu 3+1, ulice Petruškova, Ostra...

Vážený pane Šuniare, dovolte, abych Vám mockrát poděkoval za perfektní spolupráci při prodeji mého bytu! Oceňuji Váš profesionální prístup, nasazení, rychlost, osobní jednání, komunikaci kdykoliv, ve dne, v noci. Tak si představuji skvělého makléř...

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř

Pan Ing. Bc. Vajda, byt 2+1, ulice Krasnoarmějců, Ostrava...

Velice bych chtěl poděkovat Lukáši Šuniarovi a jeho kolegyním za perfektní servis při nákupu bytu. Převod bytu proběhl rychle s maximálním nasazením Lukáše Šuniara. Po celou dobu mi věnoval dostatek času a na veškeré dotazy jsem obratem dostal sro...

Lukáš Šuniar
Lukáš Šuniar
- realitní makléř
Všechny reference

Chcete ověřit stav nemovitosti? Stačí nám napsat.

*
*
*
*
fname: lname: fullname:
* - toto pole je nutno vyplnit