+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít

Profesionální focení

Vyvážená kompozice, precizní osvětlení a ohromující detaily. To je esence našeho profesionálního focení nemovitostí. Náš zkušený fotograf má oko pro detail a ví, jak vytvořit dokonalou fotografii, která předává jedinečnost a kvalitu vaší nemovitosti. Vypichujeme skryté krásy domů, bytů nebo pozemků a přenášíme atmosféru prostoru přímo k potencionálním zájemcům. Spolehněte se při profesionálním focení nemovitosti na nás a nechte své prostory promluvit samy za sebe.

Videoprohlídky

Doba je dnes uspěchaná. Ukažte zájemcům to nejlepší z vaší nemovitosti během jedné minuty v atraktivním videu. Profesionální videoprohlídky vtáhnou vaše zákazníky do samotného srdce domova, aniž by museli odejít od svého počítače. Díky videoprohlídkám se také zájemci o nemovitost lépe segmentují a na skutečné prohlídky přicházejí již pouze ti, kteří mají vážný zájem.

Homestaging

Lidé vybírají očima. To my dobře víme, a proto se snažíme připravit každou nemovitost k prodeji tak, aby její interiér vypadal jako z titulní strany časopisu o bydlení. Upravíme nábytek, naaranžujeme doplňky a vše nasvítíme tak, aby se zde zájemce cítil jako doma. Vypíchneme přitom výhody domů a bytů, aby je nikdo nepřehlédl. V případě prodeje již vybavené nemovitosti stačí mnohdy pouze vyklizení osobních věcí, protože upravená nemovitost zákazníkům umožní lépe si představit, jak by se v nemovitosti usadili a zařídili si ji podle svých představ.

Declutter - vyklizení osobních věcí

Homestaging
Homestaging
Homestaging
Homestaging
Homestaging
Homestaging
Homestaging
Homestaging
Před úpravou
Po úpravě

Před/po

Homestaging - galerie

3D virtuální prohlídka

Pozvěte vaše potencionální zájemce dál kdykoliv budou chtít. Profesionální 3D virtuální prohlídka nemovitosti zájemcům umožní otevřít virtuální dveře do každé místnosti a prozkoumat kdejaký detail odkudkoliv a kdykoliv. Nabízí také spoustu vychytávek jako je funkce pravítka, se kterou si zájemci mohou zaměřit místnost nebo třeba kuchyňskou linku. Poskytněte zájemcům něco navíc, získejte náskok před konkurencí a propojte se s kupujícími z celé republiky.

Záběry z dronu

U prezentace nemovitosti se nedržíme při zemi. Společně vezmeme zájemce do oblak a ukážeme světu, co skutečně nabízíte. Ať už jde o malou chatičku v horách, útulný rodinný dům, pozemek nebo komerční prostory, vypíchneme z vaší nemovitosti to nejlepší, graficky ji znázorníme i s rozměry a oživíme nabídku snímky z nevšedních úhlů. Naše záběry z dronu přinesou zájemcům ten pravý wow efekt, který prodává.

Chata

Pozemek

Rodinný dům

Komerční

Videa z dronu

Půdorysy

Jaká místnost sousedí s ložnicí, které pokoje jsou průchozí, kam jsou orientovaná okna nebo jakým směrem se otevírají dveře? Dejte zájemcům přehled o rozvržení nemovitosti, aby měli jasno v tom, kam umístí postel nebo pracovní stůl pro co nejlepší výhled. Spíchneme pro vás 2D nebo 3D půdorys vaší nemovitosti, který ji odliší od konkurence.

2D půdorysy

3D půdorysy

Vizualizace

Potřebujete zájemcům ukázat exteriér nebo interiér vaší nemovitosti nebo developerského projektu, který třeba ještě nestojí? Píchneme vám s profesionálními 3D vizualizacemi, díky kterým si zájemci budou moct živě představit, jak budou v kuchyni připravovat lahodnou večeři pro svou rodinu, popíjet ranní kávu na balkoně nebo trávit svůj volný čas na zahradě. A všichni moc dobře víme, že pozitivní emoce jsou klíčem k úspěšnému prodeji.

Bannery

Postaráme se o to, aby byla vaše nemovitost vidět nejen v onlinu. Na plot nebo balkón připíchneme výrazný banner, který zaujme a upoutá pozornost všech kolemjdoucích. A kdo ví, třeba váš kupec půjde zrovna kolem.


Chcete prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Napište nám.

*
*
*
*
*
*
*
lname: email:
Jsme tady pro vás.
Nevíte si rady?
Yvona Válková +420 775 711 999 asistentka@kaktusreality.cz
Yvona Válková
Co o nás klienti říkají 4.6