Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

O nás

Už 4 roky jsme tu pro vás všechny, kteří potřebujete píchnout s realitami.

 

 

Když před čtyřmi roky Kamil Kůs zakládal společnost KAKTUS Reality, měl v hlavě jediný cíl – vrátit makléřské profesi zpět respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží. 

Od roku 2015 tak v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě vzniká skupina lidí, kde každý nově příchozí musí splňovat hlavní podmínku – být férový a říkat věci pravdivě a na rovinu.

Kamila v kanceláři velmi brzy doplnily Bára a Jana a dnes má v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem.

Kromě toho, že se na nás můžete obrátit, když chcete prodat dům, koupit pozemek nebo třeba hledáte byt na pronájem, specializujeme se i na řadu jiných služeb. Každý umí něco jiného a díky tomu dnes poskytujeme například videoprohlídky – videa natáčíme za pomoci dronu v ultravysokém rozlišení, máme svůj marketing, reklamu a tvoříme vlastní projekty. Spolupracujeme s profesionálním fotografem i architektem, který umí navrhnout architektonickou studii pro případnou rekonstrukci. Umíme sjednat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i rekonstrukci.

Nepomáháme lidem jen v oblasti realit. Darujeme krev, podporujeme Charitu Hlučín a jsme Dobrým andělem. Sponzorujeme Ostravské derby, univerzitní hokej a finančně přispíváme dalším lokálním sportovcům a projektům.

Jsme tým, táhneme za jeden provaz a jde nám to skvěle. Působíme po celém Moravskoslezském kraji i za jeho hranicemi. Chystáme projekty v Praze a ke čtvrtým narozeninám jsme vám navíc nadělili druhou pobočku – nyní najdete nově pobočku KAKTUS Reality i ve Frýdku-Místku na Tržní ulici, kousek od náměstí Svobody.

A co si přejeme do dalšího roku? Především chceme stále udržet své dobré jméno a pověst férové realitní kanceláře. Být zde pro vás všechny, kteří potřebujete píchnout s čímkoliv, co se týká nemovitostí. Podívejte se na některou z naších referencí.

 

Děkujeme, že jste s námi!


Váš tým Kaktus​​​​​​​

Lidé v našem týmu

Makléři v Kaktusu jsou zkušení, nadšení, ale hlavně féroví. Pokud nám na něčem záleží, je to spokojenost našich zákazníků a budování dobrého jména. I proto se naši makléři soustředí na budování specializace v určitém realitním segmentu. Dokážou vás obsloužit rychle a profesionálně. V našem týmu tak najdete Janu, která vám obstará nájem rychlostí blesku, Barču, která vám pomůže s nalezením vašeho nového domova nebo třeba Lukáše, který je expertem na marketing a následnou propagaci prodeje nemovitosti. Zkrátka a dobře, ať už ve světě nemovitostí potřebujete píchnout jakkoliv, u nás v Kaktusu se najde ten správný člověk.

Tým Kaktus reality

Tým Kaktus realit

Certifikáty

​​

Podporujeme