Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání


Prodáváte nemovitost?
Píchneme Vám zdarma
s odhadem ceny
v Ostravě i Frýdku-Místku.

Odhad ceny nemovitosti v Ostravě a Frýdku-Místku

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její tržní cena? KAKTUS Reality vám píchnou s odhadem ceny bytu či domu. Odhad vám rádi uděláme online nebo osobně na pobočkách v Ostravě či Frýdku-Místku. Pokud máte zájem zjistit hodnotu své nemovitosti online, potřebujeme nejprve vědět pár základních informací, jako například její dispozici či velikost.

Odhad ceny nemovitosti je pro vás zdarma. Výjimkou je pouze nacenění pro notářské/dědické řízení.

Vyvarujte se chyb při odhadování ceny nemovitosti:

Porovnání podobných nabídek

Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit.

Součet nákladů

Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za zakoupení, rekonstrukce, atd.) a na tomto základě vypočítají cenu nemovitosti. Reálná tržní hodnota je však mnohdy jiná.

Cenové mapy

Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nereflektuje ovšem skutečný stav nemovitosti prodávajícího.


Odhad ceny nemovitosti je pro vás nezávazný a zcela zdarma

Prosím vyplňte potřebné parametry
*
Dům Byt Pozemek Komerce
*
m2
*
*
* - toto pole je nutno vyplnit
"Spousta lidí nezná reálnou hodnotu své nemovitosti. Neprodávejte proto svou nemovitost zbytečně pod cenou. Rádi vám pomůžeme prodat váš byt či dům správně."

Kamil Kůs
Majitel Kaktus reality
Kamil Kus