0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Odhad ceny nemovitosti​

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její tržní cena? KAKTUS Reality vám píchnou s odhadem ceny bytu či domu. Pokud máte zájem zjistit hodnotu své nemovitosti online, potřebujeme nejprve vědět pár základních informací, jako například její dispozici či velikost.

Odhad ceny nemovitosti je pro vás zdarma.

Vyvarujte se chyb při odhadování ceny nemovitosti:

Ilustrační obrázek
  • Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit.
  • Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za zakoupení, rekonstrukce, atd.) a na základě těchto údajů vypočítají cenu nemovitosti. Kolik přesně prodávající investoval do samotné nemovitosti za dobu její životnosti, ovšem kupujícího příliš nezajímá. Důležitější je pro něj reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
  • Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nereflektuje ovšem skutečný stav nemovitosti prodávajícího.
Prosím vyplňte potřebné parametry.
*
*
*
m2
*