0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Jak to u nás funguje / krok za krokem

První kontakt s klientem

První kontakt s klientem-prodávajícím probíhá prostřednictvím návštěvy naší kanceláře, telefonicky, nebo přes internet jednoduše i pomocí e-mailu. Kontaktovat můžete naše pobočky v Ostravě i Frýdku-Místku.

Kaktus reality

S klientem nastavíme správnou prodejní cenu na základě potřeb klienta a stanovíme společnou strategii prodeje dle vaší představy o prodeji nemovitosti a vašich priorit (rychlost prodeje, výše prodejní ceny, výkup nemovitosti, specifické požadavky). Naše společnost ověří právní stav nemovitosti na katastru nemovitostí, připraví smlouvu o zastoupení včetně výše odměny a můžeme začít.

Kaktus reality

Dalším krokem je výjezd našeho dvorního fotografa či kameramana na místo, kde vše poctivě zaznamená v co možná nejbližší době. Mají cit pro detail a zachycení atmosféry. U tohoto kroku vás požádáme o připravení samotné nemovitosti k co nejlepším výkonům. Ideální je na to celkový úklid nemovitosti a homestaging. Pokud na to nemáte prostor, tak vám i s tímto rádi pomůžeme. Mimo jiné naše společnost zařídí veškeré přestěhování či vyklízení vaší nemovitosti.

Kaktus reality

Jakmile máme precizně připravenou nabídku včetně kvalitních fotografií a půdorysu, aktivně nabízíme na našich webových stránkách a na nejvýznamnějších a největších realitních serverech v ČR jako jsou Sreality.cz, RealityIdnes.cz, Avizo.cz aj. Dále nemovitost prezentujeme v realitním magazínu, umístíme do vitrín našich kanceláří, tištěné inzerce a na sociálních sítě jako je Facebook. V neposlední řadě umístění reklamní (prodejní) plachty na nemovitost. Tato strategie nám dlouhodobě funguje a věříme, že bude fungovat i s vaší nemovitostí.

Kaktus reality

Dále následují prohlídky s vážnými zájemci v režii naší společnosti. Vždy na prohlídku bereme pouze jednoho zájemce, nikoliv všechny najednou. Na prohlídku jsme připraveni, máme vytištěný rozpis nájmu, půdorys samotné nemovitosti a známe všechny důležité informace. Zájemci jsou seznámeni se skutečnými parametry nemovitosti včetně ceny. „Přijedeme slušně oblečeni a s dobrou náladou.“

Kaktus reality

Po prohlídce se domlouváme se zájemci na rezervaci v naší kanceláři u výborné kávy. Podepíšeme rezervační smlouvu včetně úhrady rezervačního poplatku. Tímto okamžikem je nemovitost pro zájemce rezervovánaNemovitost již není dále nabízena a neuskutečňují se ani další prohlídky.
Uzavření rezervační smlouvy se zájemcem o koupi nemovitosti je splněním závazku naší společnosti vůči prodávajícímu. Zajištěním vážného zájemce však naš práce nekončí.

Kaktus reality

Na řadě je příprava komplexního právního servisu včetně advokátní úschovy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a v případě potřeb i dalších smluv. Vytvoříme vám kvalitní kupní i nájemní smlouvu. Například smlouva o zřízení či zrušení věcného břemene, zřízení zástavního práva, kvitance apod. Vše probíhá opět v režii naší společnosti. Připravené dokumenty podepisujeme v advokátní kanceláři za účasti advokáta, který zároveň zajistí ověření listin.

Kaktus reality

Pro vaše pohodlí vám zajistíme také úvěr (hypoteční úvěr, nebo úvěr ze stavebního spoření) včetně vyřízení veškerých formalit od návrhu optimální variant, až po pojištění nemovitosti. Vše vám vysvětlíme a najdeme pro vás to nejlepší řešení.

Kaktus reality

Ve chvíli, kdy je nemovitost přepsána na nového majitele, následuje předání nemovitosti mezi prodávajícím a kupujícím za účasti našeho makléře s připraveným předávacím protokolem.

Kaktus reality

V neposlední řadě vám rádi poskytneme poradenství při podání daně z převodu nemovitosti a po celou dobu je naše realitní poradna plně k dispozici pro vase dotazy.