0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Prodej luxusního bytu 2+kk (75,4 m2) ve viladomě na ulici Krásnopolská v Ostravě - Porubě

1.png 1.png
b.jpg b.jpg
a.jpg a.jpg
2.png 2.png
1-1.png 1-1.png
2-1.png 2-1.png
3.png 3.png
2-kk-1-patro.jpg 2-kk-1-patro.jpg
2-kk-2-patro.jpg 2-kk-2-patro.jpg
aktualni-cenik.png aktualni-cenik.png
dscn3081.jpg dscn3081.jpg
dscn3082.jpg dscn3082.jpg
Okres Ostrava-město
Obec Ostrava
Ulice Krásnopolská
Cena bytu: 1 046 500
Číslo zakázky 1370
Datum aktualizace 22.06.2017
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Kamil Kůs
+420 725 801 603
kamil@kaktusreality.cz

Popis

KAKTUS Reality Vám exkluzivně nabízí prodej jedinečného bydlení ve viladomech Krásnopolská. Tento unikátní projekt je osvobozen od odměny realitní kanceláře. Uvedená cena bytu je pořizovací členský vklad 35% ceny bytu, jedná se o družstevní financování. Tzn. zájemci o byt stačí k nastěhování složit členský vklad ve výši 35% ceny bytu, zbytek ceny splácí v pravidelných měsíčních splátkách formou nájmu. Po splacení kompletní částky je možné převést byt do osobního vlastnictví. Uvedené ceny bytů zahrnují cenu i sklepní místnosti a veškerého ostatního příslušenství bytu.
Jedná se o mezonetový byt o dispozici 2+KK a o velikosti 75,4 m2 ve 3. NP na Krásnopolské ulici ve velice vyhledávané lokalitě v Ostravě - Porubě. První patro tohoto luxusního bytu se skládá z velkého obývacího pokoje propojeného s kuchyní, chodby, WC a menšího skladu. Ve druhém patře se rozprostírá ložnice s pracovnou, koupelnou a šatnou.
Místo pro odpočinek Vám nabídne rozsáhlá terasa o výměře 6 m2 s krásným výhledem na okolní zeleň. Výhodou bytové jednotky je dostatek úložného prostoru ve formě menšího skladu a šatny, kde lze zabudovat vestavěné skříně. Nespornou výhodou je také kryté parkovací stání pod samotným domem.
Celý komplex, včetně garáží, je oplocen a zabezpečen kamerovým systém, což zaručuje maximální bezpečnost Vašeho bydlení.

Při rychlém jednání má budoucí majitel možnost dokončit interiér dle vlastních potřeb a vkusu. V rámci výstavby bytů budou použity velmi kvalitní materiály spolu s kvalitní sanitou.
V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost (nemocnice, MHD, Globus, restaurace, VŠB). Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
S financováním Vám velmi rádi pomůžeme.

Možnost přikoupení krytého parkovacího stání.
Projekt bude dokončen v 1. kvartálu 2018.

Zobrazit více Skrýt popis

Specifikace

Kontaktní formulář
*
*
*
*
* - toto pole je nutno vyplnit

Podobné nabídky