+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít

Pronájem kancelářských prostor (47 m²) v centru Ostravy, Českobratrská ul.

Českobratrská, Ostrava
Ukázat na mapě
5 800 / měsíc
+ služby a energie cca 95,- Kč/m2/měs. (rozsah služeb viz. popis)
Užitná plocha
47 m2
Podlaží
6/7
Energetická třída
D
D - Méně úsporná

Popis nemovitosti

Připravili jsme pro Vás nabídku reprezentativních kancelářských prostor v samotném centru města Ostravy, ulice Českobratrská. Zajímá Vás útulná kancelář pro Vaše soukromé podnikání nebo byste raději přestěhovali sídlo zavedené společnosti do příjemných prostor připravených na míru Vašich potřeb? Pojďte s námi na prohlídku tradiční kancelářské budovy z padesátých let s jednotlivými kancelářemi velikosti 10 - 18 m², přístupnými z širokého chodbového traktu a s možností uzavření do samostatně uživatelných celků (v současné době až 205 m²).

Všechny kanceláře budou po podpisu nájemní smlouvy uvedeny do stavu zdejšího běžného standardu, větší celky pak připraveny na míru dle přání a požadavků nájemce. Součástí poskytovaných služeb je permanentní ostraha budovy bezpečnostní agenturou, recepční služba v pracovní dny, úklid, pravidelná přítomnost správce, možnost využití datové sítě. Všechny kanceláře jsou připraveny pro zřízení pevné přípojky telefonu a internetu. Jednotlivá křídla podlaží jsou samostatně uzamykatelná. Členění prostoru příčkami i propojení místností dveřmi je možno dle potřeby upravit.

Budova se nachází v bezprostřední blízkosti centra Ostravy a je z větší části obsazena významnými nájemci typu zubní kliniky, advokátní kanceláře, státních organizací či bezpečnostní agentury. Parkování pro nájemce je možné na pronajatých parkovacích místech v přilehlém dvoře a v městských podzemních garážích (200 m). Výborná pěší dostupnost centrálního Masarykova náměstí (500 m), Magistrátu města Ostravy (250 m), zastávky MHD (150), přímé trolejbusové spojení od Hlavního nádraží. S Vašimi požadavky a žádostmi o prohlídku se na nás kdykoliv obracejte na uvedených telefonních číslech či e-mailu. Doporučujeme prohlídku.

Podrobnosti

Lokalita

UliceČeskobratrská
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky0627
Datum aktualizace13.06.2024
K dispozici od01.11.2021
Druh objektuCihlová
VybavenoNe
Zastavěná plocha m21200
Plocha užitná m247
Počet míst k parkování1
Datum nastěhování01.11.2021
Počet podlaží objektu7
Číslo podlaží v domě6

Popis prostoru

KategorieKomerční
Typ domuPatrový
Druh prostorKanceláře
Stav prostoruVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaD - Méně úsporná (Příloha)
Vyhláška78/2013 Sb.

Mapa

Poloha zadaná inzerátem je ulice

Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

*
*
*
*
phone: fullname: email: fname: lname:

Patrik vám pomůže

Domluvte si prohlídku

Patrik Grabica

+420 602 756 334
Další nabídky
Kontakt makléře
Co o nás klienti říkají 4.6