+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít
pronajato

Pronájem obchodního prostoru 190m2, ulice Čs. legií, Moravská Ostrava

Čs. legií, Ostrava
Ukázat na mapě
Užitná plocha
190 m2
Podlaží
2/4
Energetická třída
G
G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Naše společnost vám nabízí k dlouhodobému nájmu exkluzivní prostory pro podnikání o výměře 190 m2 v samotném centru Ostravy. Prostory se nacházejí v 2. NP ze 4. Administrativní budova splňuje veškeré očekávání a nabízí potřebné zázemí, ať už pro využití kancelářských prostor, kosmetických studií, obchodních prostor, ordinací či sídla společnosti.

Prostory nabízí dokonalé pracovní prostředí, které vyhoví rozmanitým potřebám svých nájemců. Prostory zůstanou nevybavené.

Výhodou této budovy je výborná dostupnost významných míst a institucí v centru města (Magistrát města Ostravy, náměstí Msgre Šrámka, Stodolní ulice) se skvěle dostupnou městskou hromadnou dopravou (zastávka Elektra, Stodolní).

Nájem 26.000 + služby
Jistota 52.000,-Kč
Poplatek RK 26.000,-Kč + 21% DPH

Neváhejte kontaktovat makléřku Janu a domluvit si prohlídku.

Jelikož není k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Mapa

Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Tato nemovitost už má svého nového nájemníka Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
lname: fullname: