Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Jan Gaura, Ostrava - Poruba

S realitní kanceláři Kaktus jsem přišel do kontaktu prostřednictvím paní Pulicarové. Její práci považuji za velice zodpovědnou a profesionální. Na čem jsme se kdy dohodli, to vždy platilo a mohu se na ni kdykoli obrátit.

 

Jan Gaura

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Manželé Vaculíkovi, Ostrava - Poruba

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat RK Kaktus, konkrétně panu makléři Kamilu Kůsovi za jeho ochotu, vstřícnost a profesionalitu, taky za slušné chování a jednání jeho i jeho asistentky při koupi zahrady. Pan Kůs je pro nás zárukou té nejvyšší kvality, profesionál na svém místě! Vřele ho všem doporučujeme.  

Vaculíkovi, Ostrava - Poruba

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Martin a Jana Horáčkovi, Havířov

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování realitní kanceláři Kaktus reality, zejména paní Janě Pulicarové, za profesionální práci odvedenou při pronájmu a prodeji našich nemovitostí. S klidným srdcem můžeme všem doporučit. 

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Mgr. Blanka Majkusová, MBA, Olomouc - Nová Ulice

To se takhle jednou rozhodnete prodat byt a odstěhovat se na druhý konec republiky. A nemáte čas ani prostor se prodeji věnovat. Vaše dosavadní zkušenosti s "realitními makléři" jsou tristní, proto pátráte po někom, kdo má dobrou zkušenost. Na doporučení objevíte Kaktus Reality, firmu mladého akčního majitele.
A akční to opravdu je: kontaktujete makléře pana Jiřího Joneše, ten za dva dny přijede i s majitelem firmy panem Kamilem Kůsem, během dvou hodin byt nafotí, projednají podmínky, sepíší smlouvu a odjíždějí do Ostravy, aby nabídka bytu večer visela na stránkách Kaktusu. A za pět dní vám zavolá pan Joneš, informuje vás o téměř desítce prohlídek, které doposud proběhly a hlavně o tom, že byt je zadán a na účtu je složen rezervační poplatek. Následně vás zcela profesionálně provede všemi zákrutami a úskalími prodeje, kterému se neumíte, nemůžete a v konečném důsledku ani nechcete věnovat. Pan Joneš je důrazný tehdy, kdy je třeba, klidný tehdy, když je situace napjatá. Vyřeší i problémy, které nezpůsobila žádná ze zúčastněných stran, nicméně mohou v konečném důsledku celou transakci zhatit...

Takže pokud hodláte "hýbat" s realitami a hledáte profesionály, kteří vám s tím rychle a spolehlivě pomohou, upřímně doporučuji Kaktus Reality Ostrava.

 

Mgr. Blanka Majkusová, MBA

Zobrazit více

Ing. Zdeněk Voslář, Ostrava - Poruba

Byl jsem v kontaktu se sl. Možiešíkovou. Prodával jsem svůj byt v Ostravě a potřeboval koupit nějaký menší. Navíc mám dost omezující zdravotní problém, vše kolem bytů  pro mne bylo a je dost náročné a zatěžující. Nakonec se obojí povedlo s Kaktus reality. Netlačili mne hned zkraje do exkluzivity, stejně jako mne netlačili hned s cenou dolů při prodeji, což se u realitních makléřů někdy bývá. Během kontaktu bylo pár momentů, kdy oba konali v jednání v můj prospěch. Jinak vše potřebné v průběhu zaneseno, předáno, vyřízeno dle dohod.  
 
Ing. Zdeněk Voslář

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Jana Jakšová, Ostrava - Poruba

Dobrý den, realitní kancelář KAKTUS jsem si vybrala intuitivně a opět mě má intuice nezklamala. Jsem ráda, že jsem se obrátila zrovna na tuhle kancelář, konkrétně na přijemnou, milou, vstřícnou a velice půvabnou pani B. Možiešíkovou, která mi nabídla prostory k pracovním účelům. Chtěla bych zároven paní Možiešíkové poděkovat za skvělou práci a popřát realitní kanceláři mnoho dalších spokojených klientů!

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Igor Ivan a Bc. Lucie Ivanová, Ostrava - Poruba

Realitní kancelář Kaktus jsme neznali, o to víc jsme rádi, že nás tak mile překvapila a můžeme doporučit dál. Po dřívějších špatných zkušenostech s makléři zastupující velké realitní kanceláře jsme měli trochu obavy, ale pan jednatel Kůs prokázal, že existují i kvalitní a féroví realitní makléři. Přes Kaktus reality jsme nejen byt koupili, ale také prodali. Vzhledem k letní sezóně až překvapivě rychle. Průběh realizace koupi a prodeje probíhal vždy na výborné komunikativní a informativní úrovni. 

Tímto panu Kůsovi děkujeme a přejeme hodně stejně spokojených klientů.

 

manželé Ivanovi

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mgr. Martin Duda, Ostrava - Petřvald

Chtěl bych touto cestou vyjádřit velké díky RK Kaktus, zejména pak paní Janě Pulicarové a majiteli panu Kamilovi Kůsovi.

Jejich přístup při řešení koupě nemovitosti byl naprosto profesionální, kreativní a velmi vstřícný. Vše, na čem jsme se domluvili dodrželi a vždy přidali trochu navíc. Rychlost, kvalita, ochota a v neposlední řadě i má plná spokojenost.

Dle mého se jedná o nový rozměr kvalitní RK na našem trhu a nikdo nemusí mít obavu s touto RK začít řešit své plány v oblasti nemovitostí. 

Přeji Vám, ať Vám takový přístup vydrží a mnoho dalších spokojených klientů. Ještě jednou díky.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Anna Pluta, Poland

Witam.

Razem z chłopakiem szukaliśmy mieszkania w Ostrawie.

Po dłuższych poszukiwaniach trafiłam na Panią Janę Pulicarová z Kaktus Reality.

Bardzo miły kontakt,  szybkie i bezproblemowe załatwienie wszystkich spraw od zobaczenia mieszkania do podpisania umowy wynajmu.

Pani Jana doradziła nam,  które mieszkanie bedzie dla nas lepsze oraz która lokalizacja jest lepsza.

Bardzo polecam Panią Janę z firmy Kaktus Reality.

Pani Jano, bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam.

Anna Pluta

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Miroslav Tydlačka, Opava - Kateřinky

„S touto realitní kanceláří jsem se seznámil v roce 2015 při prodeji zahrady a koupi bytu v Opavě. Výhodou této realitní kanceláře je dostupnost po celém kraji. Předostí je ochota, profesionalita, slušné jednání, chování p. Kůse i jeho asistentek – velmi profesionálních v oboru, rychlé jednání, výhodná cena, kdykoli dostupnost a osobní jednání na místě koupě a prodeje“.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky