Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Jana Jakšová, Ostrava - Poruba

Dobrý den, realitní kancelář KAKTUS jsem si vybrala intuitivně a opět mě má intuice nezklamala. Jsem ráda, že jsem se obrátila zrovna na tuhle kancelář, konkrétně na přijemnou, milou, vstřícnou a velice půvabnou pani B. Možiešíkovou, která mi nabídla prostory k pracovním účelům. Chtěla bych zároven paní Možiešíkové poděkovat za skvělou práci a popřát realitní kanceláři mnoho dalších spokojených klientů!

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Igor Ivan a Bc. Lucie Ivanová, Ostrava - Poruba

Realitní kancelář Kaktus jsme neznali, o to víc jsme rádi, že nás tak mile překvapila a můžeme doporučit dál. Po dřívějších špatných zkušenostech s makléři zastupující velké realitní kanceláře jsme měli trochu obavy, ale pan jednatel Kůs prokázal, že existují i kvalitní a féroví realitní makléři. Přes Kaktus reality jsme nejen byt koupili, ale také prodali. Vzhledem k letní sezóně až překvapivě rychle. Průběh realizace koupi a prodeje probíhal vždy na výborné komunikativní a informativní úrovni. 

Tímto panu Kůsovi děkujeme a přejeme hodně stejně spokojených klientů.

 

manželé Ivanovi

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mgr. Martin Duda, Ostrava - Petřvald

Chtěl bych touto cestou vyjádřit velké díky RK Kaktus, zejména pak paní Janě Pulicarové a majiteli panu Kamilovi Kůsovi.

Jejich přístup při řešení koupě nemovitosti byl naprosto profesionální, kreativní a velmi vstřícný. Vše, na čem jsme se domluvili dodrželi a vždy přidali trochu navíc. Rychlost, kvalita, ochota a v neposlední řadě i má plná spokojenost.

Dle mého se jedná o nový rozměr kvalitní RK na našem trhu a nikdo nemusí mít obavu s touto RK začít řešit své plány v oblasti nemovitostí. 

Přeji Vám, ať Vám takový přístup vydrží a mnoho dalších spokojených klientů. Ještě jednou díky.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Anna Pluta, Poland

Witam.

Razem z chłopakiem szukaliśmy mieszkania w Ostrawie.

Po dłuższych poszukiwaniach trafiłam na Panią Janę Pulicarová z Kaktus Reality.

Bardzo miły kontakt,  szybkie i bezproblemowe załatwienie wszystkich spraw od zobaczenia mieszkania do podpisania umowy wynajmu.

Pani Jana doradziła nam,  które mieszkanie bedzie dla nas lepsze oraz która lokalizacja jest lepsza.

Bardzo polecam Panią Janę z firmy Kaktus Reality.

Pani Jano, bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam.

Anna Pluta

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Miroslav Tydlačka, Opava - Kateřinky

„S touto realitní kanceláří jsem se seznámil v roce 2015 při prodeji zahrady a koupi bytu v Opavě. Výhodou této realitní kanceláře je dostupnost po celém kraji. Předostí je ochota, profesionalita, slušné jednání, chování p. Kůse i jeho asistentek – velmi profesionálních v oboru, rychlé jednání, výhodná cena, kdykoli dostupnost a osobní jednání na místě koupě a prodeje“.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Vladimír Sedláček, Ostrava - Poruba

Zdravím všechny potřebné zacházení s realitami. Pokud potřebu musíte,koupit,najmout,pronajmout a dokonce vyřešit staré resty,pak jste správně v /Kaktusu./ Je to parta akčních mladých lidí,kteří umí vzít za práci, jsou ochotní a spolehliví. Dobře znám dva z nich - paní Pulicarovou a pana Kůse, napište mi, dám Vám na ně adresy a mobil.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Ing. Cyril Vltavský, Ostrava - Poruba

Pokud není ve vašich silách hledat vhodný byt dle vašich požadavků určitě se obrat'te na Kaktus Reality. Hledání bytu bylo pro mne bezstarostné a ten pravý jsme našli. Doporučuji KAKTUS!

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Petr Formánek, Ostrava

Dobrý den, s p. Kůsem úspěšně spolupracuji již delší dobu a proto ho můžu také doporučit.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Helena Wieluchová, Ostrava

S panem K. Kůsem máme již víceletou spolupráci, která se během času vykrystalizovala do podoby vzájemné důvěry. Činnost makléře je založena na odborných znalostech a obchodních  zkušenostech. Mohu zájemcům služby této realitní kanceláře vřele doporučit.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Rudolf a Iva Tvrdí, Ostrava - Poruba

Tak, jak byl pan Kamil Kůs doporučen nám, tak i my ho s čistým svědomím a velmi rádi doporučujeme dalším lidem. Pan Kůs, dneska pro nás už jen Kamil, pro nás zajistil komplexní servis ohledně dvou nemovitostí - prodeje družstevního bytu a prodeje rekreační chaty. Kamil nám toto zprostředkoval bez jakéhokoliv zavázání se k jeho RK. Kamil je seriózní člověk a také profesionál, který nás díky rychlosti našich prodejů ušetřil mnoha možných stresových situací - opravdu to byla pohoda. Věřím, že si zde brzy přečtu pozitivní reference lidí, kterým jsme Kamila doporučili a co vím, byli také velmi spokojeni. Jen tak dále Kamile! R a I.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky