Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Prodej rodinného domu, Horní Domaslavice

Když jsme se rozhodli prodat náš rodinný dům, prvním bodem bylo, zda se jej pokusit prodat sami nebo s pomocí realitního makléře. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a prodej domu svěřili panu Šuniarovi. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Kupce našel za (pro nás) až neuvěřitelně krátký čas, dům prodal za vyšší cenu než jsme doufali a komunikace s ním byla vždy naprosto rychlá, profesionální a příjemná. Pan Šuniar dělá svým férovým a profesionálním přístupem čest své profesi a jsem ráda, že jsme se pro něj rozhodli. Naše spolupráce nyní pokračuje s další nemovitostí a doufám, že se v budoucnu ještě budeme mít možnost setkat.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+1, Leskovec u Vítkova

Rádi bychom poděkovali panu Lukáši Šuniarovi za vstřícný přístup, plnohodnotné informace, komunikativnost, dochvilnost a férové jednání v rámci prodeje bytu. 

Radost spolupracovat !!!!!!

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 1+1, Ostrava - Moravská Ostrava

Pan Lukáš Šuniar zajišťoval prodej mého bytu.  Už z prvního telefonátu jsem měla dobrý pocit a na rozdíl od jiných makléřů mluvil věcně, dokázal vše rychle vysvětlit a přitom i uvést konkrétní příklady nebo doporučení ze své praxe. Protože bydlím 300 km daleko, viděli jsme se osobně pouze jednou, když si byt nafotil. Všechna komunikace pak probíhala na dálku a já se opravdu nemusela vůbec o nic starat a přitom měla o všem aktuální zprávy. Jsem ráda, že jsme se potkali a přeji mu mnoho spokojených klientů. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

RNDr. Martin Švidrnoch, Ph.D., prodej bytu 2+kk, ul. Liptaňské nám., Ostrava - Poruba

Koupě bytu proběhla díky makléři Radimovi Vránovi naprosto bez problémů, vždy byl velmi příjemný a dokázal poradit a vše trpělivě vysvětlit. Veškerý servis z jeho strany mne utvrdil v tom, že jsem nemohl vybrat lepšího makléře. Přátelský a milý přístup, který se opravdu vedl v dnes již téměř nevídaném duchu "náš zákanzík, náš pán". Vzhledem k předchozím zkušenostem s jinými RK mohu pana Vránu i Kaktus Reality více než doporučit! Právem si zaslouží velký dík za perfektně odvedený kus práce!

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Iveta Klegová, prodej bytu 3+1, ul. Mongolská, Ostrava - Poruba

Musím vyjádřit velké poděkování panu R. Vránovi za lidskost, ochotu a profesionalitu při prodeji mé nemovitosti. Kdykoli mi obratem poradil a vše vysvětlil. Za mne se jedná o nejschopnějšího makléře se který jsem se setkala. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, ale díky Vám jsem nyní šťastná. Rozhodně mohu doporučit dalším spokojeným klientům

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Pan Rabiec, prodej bytu 1+1, ulice Senovážná, Ostrava

Dobrý den,

rád bych chtěl pochválit výbornou práci pana makléře Lukáše Šuniara. Byt se prodal v ulici Senovážná v Ostravě za neuvěřitelnou cenu. Chválím profesionální a velmi přátelský přístup, který mi dal pocit, že mi pomohl spíš kamarád než nějaký makléř. Jenom tak dál.

Velký dík a přeji další výtečné obchody.

S pozdravem

Rostislav Rabiec

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 1+1, Ostrava-Poruba

Se společností Kaktus Reality a paní Možiešíkovou jsem se setkala poprvé při koupi bytu 2+1 do osobního vlastnictví. Za zhruba půl roku mě čekal prodej mého původního družstevního bytu 1+1. 

Protože má první zkušenost byla pozitivní, tak jsem i tentokrát oslovila paní Možiešíkovou a byla to dobrá volba. I v době koronavirové se podařilo byt prodat v krátkém čase. 

To, co chci zvláště ocenit, byl osobní přístup, vstřícnost a profesionalita. 

Hana J. 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit . Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pan Šuniar je veselý, pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.
Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba, manželé Škárkovi

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný , profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř