Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Ing. Petra Filipovská, ul. Zednická, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vám moc za vše poděkovat. Váš přístup byl úžasný a jsme rádi, že prodej dopadl tak jak měl, i když se vše zdálo na první pohled komplikované. Přejeme vám mnoho úspěchů jak v pracovním životě, tak i v tom osobním.

Ing. Petra Filipovská

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Jan Horňák, ul. Urxova, Ostrava - Poruba

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený, máte trpělivost s těmi, co v tom moc neumí chodit. Pracujete rychle a s komunikací jsem byl také nadmíru spokojen. Určitě Vás doporučím svým známým. 

Jan Hoňák

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Postulkovi, ul. Ratibořská Opava

Chtěli bychom Vám a realitní kanceláři poděkovat za vše, co jste pro nás udělal v rámci pořízení nemovitosti. Zejména pak za Vaší vstřícnost, ochotu a férové jednání. Za nás můžeme jedině doporučit a přejeme Vám spoustu dalších pracovních úspěchů.

Postulkovi

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Prodej zahrady, Ostrava - Zábřeh

Děkujeme Vám za vše, co jste pro nás udělal. Rozhodně jsme byli spokojeni s vaší ochotou a snahou pro nás vše zařídit, co se nakonec zdařilo.


Děkujeme Gelnarovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Koupě bytu 2+1 v osobním vlastnictví, Ostrava - Poruba

Rád bych tímto poděkovat RK Kaktus, zejména panu Kamilu Kůsovi, a jejich partnerům. Neměl jsem dosud vůbec žádnou zkušenost s koupí nemovitosti, ovšem jejich profesionální a zároveň vstřícný lidský přístup celý proces velice usnadnil a umožnil mi bydlet ve svém. Kaktus nyní doporučuji přátelům a kolegům a s klidným srdcem se k nim při další příležitosti opět vrátím.

Michal Polák, IT Specialista

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Prodej stavebního pozemku Zbyslavice [1575m2], Lukáš Bielčík

Touto cestou chci poděkovat RK Kaktus za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Jednání férové, příjemné, na dotazy okamžitá reakce. Za mě jedině doporučuji :-) Děkuji

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Prodej bytu 2+1, Alšovo náměstí, Ostrava - Poruba

Velmi ráda bych Vám poděkovala za příjemnou spolupráci a cenné rady.
Koupě družstevního podílu v bytovém domě byla pro mne nová zkušenost a Vaše podpora mi velmi pomohla. Oceňuji harmonické prostředí v realitní kanceláři a Váš proaktivní přístup ke mně nejen jako ke klientovi, ale i jako k osobě. 

Ať se Vám daří a celému týmu KAKTUS Reality přeji spokojené klienty!

S úctou

Jitka Šmídová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Prodej bytu 2+1, Hlavní třída, Ostrava - Poruba

Dobrý den , chtěla bych touto cestou poděkovat Báře Možiešíkové za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu, je velice příjemná a schopná . Profesionál ve svem oboru, mužu jen a jen doporučit . Velká pochvala Baruško . 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Prodej bytu 2+1, ul. G. Klimenta, Ostrava - Poruba

Jelikož se nám narodil syn a my bydleli ve 2+1, začali jsme uvažovat o větším bydlení. Našli jsme si krásnou 3+1, ale nedařilo se nám prodat náš byt, kdy po měsíci přišel pouze jeden klient a realiťářka "zelených" nejevila snahu bo věděla že ji stejně zůstane záloha 50 tisíc. Ihned jsme rozvázali dohodu o spolupráci a našli pana Kůse. Najednou to bylo vše úplně jiné. Společenský a ochotný přístup ve dne v noci. Úplně jiné jednání. Profesionální fotky. Nakonec se podařilo najít kupce, ikdyž jsme museli jít hodně s cenou dolů, ale tlačil nás čas. Nyní už je vše dotažené do cíle a my jsme opravdu moc rádi za veškerou snahu a ochotu pana Kůse.

 

Manželé Režňákovi

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Veronika Nevrlá, ul. Čkalovova, Ostrava - Poruba

Jsem šťastná a to díky Vám! Ještě jednou neskutečně moc děkuji. Byl jste milý a vše jste mi dopodrobna vysvětlil, úžasná komunikace. Jsem nesmírně ráda, že jste byl můj makléř zrovna Vy. Ráda Vás doporučím všem mým známým. Nevrlá

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř