Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Vladimír Vašík, koupě bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Dobrý den, rád bych složil pochvalu a ještě jednou velké díky panu Lukášovi Šuniarovi! Před pár dny jsme dokončili prodej bytu do mého vlastnictví. Pan Šuniar byl velmi ochotný, nápomocný, aktivní jak to jenom šlo. A takto bych mohl pokračovat pouze v superlativech. Bez dalších zbytečných slov - velký palec nahoru! :) Recenze máte zaručeny! Vladimír Vašík

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Vlastimil Raška, prodej pozemku, Václavovice

Děkuji panu Suniarovi za jeho velice profesionální přístup při prodeji nasi nemovitosti. Jeho jednání bylo vždy příjemné, vstřícné a profesionální. Jeho sluzby a znalosti v oboru mohu velmi doporucit.
 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Alena Chamradová, prodej RD, Jistebník

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláří Kaktus Reality a hlavně panu makléři Lukáši Šuniarovi za skvěle odvedenou práci při zprostředkování prodeje domu. Komunikativní, spolehlivý a příjemně vystupující člověk, se kterým byla radost jednat. Nemám co bych vytkla. S realitní kanceláří Kaktus Reality jsme spolupracovali již podruhé a v obou případech maximální spokojenost. Tuto realitní kancelář můžeme vřele doporučit.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Radim Majer, prodej pozemků, Dolní Domaslavice

Se službami realitní agentury "Kaktus", konkrétně s p. Šuniarem jsem byl při prodeji domu a pozemků maximálně spokojen. Naprosto profesionální, lidský a bezproblémový přístup. Skvělá komunikace. Se vším mi p.Šuniar vyšel vstříc a poradil ve věcech, do kterých laik nevidí, nebo se v nich nevyzná. Postaral se skutečně o vše co bylo potřeba. Výše odměny pro realitku řešena po vzájemné dohodě a ke spokojenosti obou stran. Mohu tuto realitní agenturu s klidným svědomím doporučit všem, kteří se ve vodách realit nepohybují a potřebují nějakou tu realitu prodat, nebo koupit. Majer Radim

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Hýžovi, prodej bytu 1+kk, ulice Dlouhá třída, Havířov

Pan makléř působí velice důvěryhodně a proto s ním bylo velice jednoduché navázat v krátkém čase téměř kamarádský vztah a to je dnes vzácné.To přispělo k rychlé koupi bytu v Havířově. Za týden jsme se stali majiteli krásného bytu. Navíc nám pomohl zajistit další služby spojené s užíváním bytu.Touto cestou mu moc děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky. Hýžovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Jakub Wojnar, prodej bytu 1+kk, Dlouhá třída, Havířov

Pan makléř Šuniar je sympatický člověk už od prvního telefonátu a taktéž při osobní schůzce. Ve svém oboru se opravdu vyzná. Velice rychlá komunikace a vyřízení všeho ohledně prodeje bytu. Určitě mohu jen doporučit a pokud bych měl někdy něco dalšího ohledně realit řešit tak oslovím právě pana Šuniara.  Děkuji a přeji mnoho úspěchu a spokojených klientů. Wojnar. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Bohuslava Kubíčková, prodej bytu 2+1, ulice Opavská, Ostrava Poruba

Chtěla bych ocenit a poděkovat Kaktus Reality za profesionální přístup a úspěšný prodej bytu. Všechno proběhlo na klíč včetně vyklizení atd vzhledem k větší vzdálenosti, a proto si nesmírně vážím obětavé práce Kamila Kůse a DiS Kateřiny Hrdličkové. Také bych podtrhla rychlost.. vše bylo hotovo během 2 měsíců. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a vzkaz pro všechny S KAKTUSEM JSTE VE SPRÁVNÝCH RUKOU.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Pavel Bentkowski, pronájem bytu 2+1, ulice Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Oceňuji spolehlivost, dochvilnost, komunikativnost a celkovou profesionalitu. ( makléř Lukáš Šuniar )

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Bc. Petra Krhutová, prodej bytu 2+1, ul. Francouzská, Ostrava - Poruba

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Kaktus Reality za bezproblémové zprostředkování prodeje mého bytu. Hlavně bych chtěla poděkovat panu Kamilu Kůsovi za jeho profesionalitu a vstřícný přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlil a jeho vystupování a vedení prohlídek bylo na velmi vysoké úrovni. Prodej proběhl velice rychle bez jakýchkoliv problémů.  Realitní kancelář Kaktus Reality určitě ráda doporučím dále.

 

Krhutová

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Vojtěch Antoš, koupě bytu 3+1, Havířov

Super přístup celé realitky a hlavně pana Šuniara.

Lukáš Šuniar
realitní makléř