Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Jan Horňák, prodej bytu 2+1, ul. Urxova, Ostrava - Poruba

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený, máte trpělivost s těmi, co v tom moc neumí chodit. Pracujete rychle a s komunikací jsem byl také nadmíru spokojen. Určitě Vás doporučím svým známým. 

Jan Hoňák

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Postulkovi, prodej bytu 2+1, ul. Ratibořská Opava

Chtěli bychom Vám a realitní kanceláři poděkovat za vše, co jste pro nás udělal v rámci pořízení nemovitosti. Zejména pak za Vaší vstřícnost, ochotu a férové jednání. Za nás můžeme jedině doporučit a přejeme Vám spoustu dalších pracovních úspěchů.

Postulkovi

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Prodej zahrady, Ostrava - Zábřeh

Děkujeme Vám za vše, co jste pro nás udělal. Rozhodně jsme byli spokojeni s vaší ochotou a snahou pro nás vše zařídit, co se nakonec zdařilo.


Děkujeme Gelnarovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Koupě bytu 2+1 v osobním vlastnictví, Ostrava - Poruba

Rád bych tímto poděkovat RK Kaktus, zejména panu Kamilu Kůsovi, a jejich partnerům. Neměl jsem dosud vůbec žádnou zkušenost s koupí nemovitosti, ovšem jejich profesionální a zároveň vstřícný lidský přístup celý proces velice usnadnil a umožnil mi bydlet ve svém. Kaktus nyní doporučuji přátelům a kolegům a s klidným srdcem se k nim při další příležitosti opět vrátím.

Michal Polák, IT Specialista

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Prodej stavebního pozemku Zbyslavice [1575m2], Lukáš Bielčík

Touto cestou chci poděkovat RK Kaktus za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Jednání férové, příjemné, na dotazy okamžitá reakce. Za mě jedině doporučuji :-) Děkuji

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Prodej bytu 2+1, Alšovo náměstí, Ostrava - Poruba

Velmi ráda bych Vám poděkovala za příjemnou spolupráci a cenné rady.
Koupě družstevního podílu v bytovém domě byla pro mne nová zkušenost a Vaše podpora mi velmi pomohla. Oceňuji harmonické prostředí v realitní kanceláři a Váš proaktivní přístup ke mně nejen jako ke klientovi, ale i jako k osobě. 

Ať se Vám daří a celému týmu KAKTUS Reality přeji spokojené klienty!

S úctou

Jitka Šmídová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Prodej bytu 2+1, Hlavní třída, Ostrava - Poruba

Dobrý den , chtěla bych touto cestou poděkovat Báře Možiešíkové za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu, je velice příjemná a schopná . Profesionál ve svem oboru, mužu jen a jen doporučit . Velká pochvala Baruško . 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Prodej bytu 2+1, ul. G. Klimenta, Ostrava - Poruba

Jelikož se nám narodil syn a my bydleli ve 2+1, začali jsme uvažovat o větším bydlení. Našli jsme si krásnou 3+1, ale nedařilo se nám prodat náš byt, kdy po měsíci přišel pouze jeden klient a realiťářka "zelených" nejevila snahu bo věděla že ji stejně zůstane záloha 50 tisíc. Ihned jsme rozvázali dohodu o spolupráci a našli pana Kůse. Najednou to bylo vše úplně jiné. Společenský a ochotný přístup ve dne v noci. Úplně jiné jednání. Profesionální fotky. Nakonec se podařilo najít kupce, ikdyž jsme museli jít hodně s cenou dolů, ale tlačil nás čas. Nyní už je vše dotažené do cíle a my jsme opravdu moc rádi za veškerou snahu a ochotu pana Kůse.

 

Manželé Režňákovi

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Veronika Nevrlá, pronájem bytu 2+1, ul. Čkalovova, Ostrava - Poruba

Jsem šťastná a to díky Vám! Ještě jednou neskutečně moc děkuji. Byl jste milý a vše jste mi dopodrobna vysvětlil, úžasná komunikace. Jsem nesmírně ráda, že jste byl můj makléř zrovna Vy. Ráda Vás doporučím všem mým známým. Nevrlá

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Ing. Milan Lyčka, prodej a pronájem bytu Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s Vaší firmou Kaktus Reality s.r.o., konkretně s p.Šuniarem  při jednáních o koupi bytu na ul.Sokolovská 1184/28. Pán Šuniár byl velmi ochotný a znalý problematiky prodeje  a podnájmu bytů.
Celá transakce proběhla velice rychle a bez problému - 5.2. jsem byl na 1. prohlídce a 15.3. už jsem měl byt pronajatý. Ještě jednou bych chtěl tímto poděkovat p.Šuniarovi za perfektně  odvedenou práci. Určitě budu Vaší firmu doporučovat svým známým.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř