Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Rodina Jelínkova, Ostrava - Poruba

Dobrý den, dovoluji si poděkovat realitní kanceláři Kaktus, zejména panu Kamilu Kůsovi, za pomoc při koupi bytu. Byli jsme velmi mile překvapeni organizací, přístupem, všemi službami. Velmi děkuje rodina Jelínkova.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Jaroslav Schovánek a Lenka Horská, Ostrava [bytem Olomouc]

Dobrý den,

moc rád bych chtěl poděkovat celému týmu Kaktus Reality s.r.o. za skvělou spolupráci v prodeji našeho bytu v Ostravě Zábřehu. Jmenovitě paní Vokounová (realitní makléř) a pan Kůs (jednatel). Byt se prodával skoro 2 měsíce paralelně u dvou nejmenovaných realitních kanceláří. Pak se objevila paní Vokounová, která během několika dní přivedla na prohlídku vážné zájemce o byt. Tím mám na mysli lidi s opravdovým zájmem o nemovitost. Tým "Kaktusu" zajistil veškerý administrativní a právní servis včetně zastoupení na katastrálním úřadě. Vzhledem k místu mého pracovního výkonu Praha a mé bývalé přítelkyně Olomouc obrovská úleva! Moc děkujeme a vážíme si takového přístupu. Je potřeba také říci, že od první schůzky s paní Vokounovou byl obchod kompletně uzavřen za 6 týdnu včetně převodu financí.

 

Budu se těšit na další spolupráci s Kaktus Reality s.r.o. Osobní doporučení v našem okolí je samozřejmostí.

 

S přáním dalších příjemných obchodů na poli realit.

 

Ing. Jaroslav Schovánek a Lenka Horská

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Tereza Némethová, Ostrava - Poruba

Dpbrý den,

 ještě jednou děkuji za rychlý a snad i pohodový prodej, opravdu jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Kladné reference na Vaši společnost od mé kamarádky se opravdu vyplatily. Pokud se jedná přímo o komunikaci s Vámi sl. Možiešíková, tak nemám čeho vytknout, vše probíhalo nadmíru hladce, dle mého, vážím si veškerého vyřízení z Vaší strany, navíc když běžný člověk opravdu neví, co všechno při prodeji zařizovat.

Pokud se v mém okolí objeví někdo, kdo bude chtít prodat nemovitost, velice ráda ho odkáži buď přímo na Vás nebo minimálně na Vaši společnost.

 

Ještě jednou děkuji.

Tereza Némethová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Zdeněk Voslář, Ostrava - Poruba

Byl jsem v kontaktu s p. Jančárem a sl. Možiešíkovou. Tyto dva makléře mohu doporučit. Prodával jsem svůj byt v Ostravě a potřeboval koupit nějaký menší. Navíc mám dost omezující zdravotní problém, vše kolem bytů  pro mne bylo a je dost náročné a zatěžující. Nakonec se obojí povedlo s Kaktus reality. Pan Jančár je z Havířova a povedlo se mu dostat k bytu v dobré lokalitě Havířova. Netlačili mne hned zkraje do exkluzivity, stejně jako mne netlačili hned s cenou dolů při prodeji, což se u realitních makléřů někdy bývá. Během kontaktu bylo pár momentů, kdy oba konali v jednání v můj prospěch. Jinak vše potřebné v průběhu zaneseno, předáno, vyřízeno dle dohod.  

 

Ing. Zdeněk Voslář

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Michal Židek, Ph.D., Ostrava

Dobrý den,

 děkuji za bezchybnou a profesionální spolupráci, která vyústila ke koupi již 10ti nemovitosti. Jsem s Vaši práci velmi spokojen a můzu dát kladné doporučení.

 

Michal Židek

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Martin Pohludka, Ostrava - Poruba

Dobrý den,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování koupi bytu. Hlavní dík patří makléřce Barboře Možiešíkové za vstřícnost, efektivitu a profesionalitu. Byl jsem velmi spokojen a doporučuji všem.

 

S pozdravem

Martin Pohludka

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Grimmová Lucie, Ostrava

Dobrý den, 

paní Možiešíková moc Vám děkuji za Vaší pomoc a rychlou spolupráci. Ráda doporučím Vaše služby dále, nebo když budu potřebovat obrátím se na Vás.

 

Děkuji a krásný den

Grimmová Lucie 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Veronika Juričková, Ostrava

Velmi ráda bych touto cestou vyjádřila můj dík, makléřce Barboře Možiešíkové za vstřícnou, efektivní spoluprací při prodeji bytu v Ostravě, s nad očekávaným výsledkem!

Mohu jen doporučit slečnu Možiešíkovou, která v mém konkrétním případě pracovala, myslím si až nad rámec běžné práce, pro mne osobně spolupráce s Kaktus reality znamenala - efektivní jednání, minimální intervence mé osoby, rychlý prodej, nad očekávaný zisk z prodeje, rozhodně to změnilo můj pohled na "realitky" a makléře, mohu jen doporučit!!!

 

Veronika Juričková

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Pavlína Závrská, Orlová - okr. Karviná

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za prodej mého pozemku. Mohu říct, že s takovou ochotou a vstřícnosti jsem se již dlouho nesetkala. Byla jsem velice spokojena a určitě pokud já nebo někdo z mých známých bude potřebovat službu realitního makléře, vřele Vás doporučím a já se na Vás taky s důvěrou obrátím. Ještě jednou děkuji. Závrská Pavlína

Zobrazit více

Manželé Chovancovi, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vyjádřit velikou spokojenost s profesionální spoluprací s paní Pulicarovou a realitní kanceláří Kaktus. Svou práci provádí naprosto skvěle, pokud je potřeba, agentura pomůže vyřešit problémy, které by řešit vůbec nemusela. Při nedávném prodeji jsme se seznámili i s panem  Kůsem a péče o nás byla opět bezchybná. Spolupráci s Kaktusem rozhodně doporučujeme.

Manželé Chovancovi

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka