Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Grimmová Lucie, Ostrava

Dobrý den, 

paní Možiešíková moc Vám děkuji za Vaší pomoc a rychlou spolupráci. Ráda doporučím Vaše služby dále, nebo když budu potřebovat obrátím se na Vás.

 

Děkuji a krásný den

Grimmová Lucie 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Veronika Juričková, Ostrava

Velmi ráda bych touto cestou vyjádřila můj dík, makléřce Barboře Možiešíkové za vstřícnou, efektivní spoluprací při prodeji bytu v Ostravě, s nad očekávaným výsledkem!

Mohu jen doporučit slečnu Možiešíkovou, která v mém konkrétním případě pracovala, myslím si až nad rámec běžné práce, pro mne osobně spolupráce s Kaktus reality znamenala - efektivní jednání, minimální intervence mé osoby, rychlý prodej, nad očekávaný zisk z prodeje, rozhodně to změnilo můj pohled na "realitky" a makléře, mohu jen doporučit!!!

 

Veronika Juričková

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Pavlína Závrská, Orlová - okr. Karviná

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za prodej mého pozemku. Mohu říct, že s takovou ochotou a vstřícnosti jsem se již dlouho nesetkala. Byla jsem velice spokojena a určitě pokud já nebo někdo z mých známých bude potřebovat službu realitního makléře, vřele Vás doporučím a já se na Vás taky s důvěrou obrátím. Ještě jednou děkuji. Závrská Pavlína

Zobrazit více

Manželé Chovancovi, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vyjádřit velikou spokojenost s profesionální spoluprací s paní Pulicarovou a realitní kanceláří Kaktus. Svou práci provádí naprosto skvěle, pokud je potřeba, agentura pomůže vyřešit problémy, které by řešit vůbec nemusela. Při nedávném prodeji jsme se seznámili i s panem  Kůsem a péče o nás byla opět bezchybná. Spolupráci s Kaktusem rozhodně doporučujeme.

Manželé Chovancovi

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Bc. Lucie Zagroba, Ostrava - Poruba

Vážená, realitní kanceláři Kaktus reality,

chci poděkovat Vaší paní makléřce Janě Pulicarové za velmi profesionální přístup, vstřícné jednání a hlavně slušnost a pravdomluvnost, která většině makléřů chybí. Mám opravdu velmi špatné zkušennosti s jinými RK, ale mé obavy byly naštěstí zbytečné. Veškerá jednání, smlouvy, doklady byly v pořádku a v čas nachystány. Ještě jednou děkuji a ať se Vám daří.

 

S pozdravem,

Bc. Lucie Zagroba

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lenka Paličková, Moravská Ostrava

Dobrý den,

s paní J. Pulicarovou jsem byla spokojena již v minulosti, a proto jsem ji oslovila i nyní, kdy jsem potřebovala pronajat byt. Je velmi ochotná,  rychlé jednání a ví co dělá. Mohu jen doporučit. 

 

S pozdravem P.L.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Jan Gaura, Ostrava - Poruba

S realitní kanceláři Kaktus jsem přišel do kontaktu prostřednictvím paní Pulicarové. Její práci považuji za velice zodpovědnou a profesionální. Na čem jsme se kdy dohodli, to vždy platilo a mohu se na ni kdykoli obrátit.

 

Jan Gaura

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Manželé Vaculíkovi, Ostrava - Poruba

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat RK Kaktus, konkrétně panu makléři Kamilu Kůsovi za jeho ochotu, vstřícnost a profesionalitu, taky za slušné chování a jednání jeho i jeho asistentky při koupi zahrady. Pan Kůs je pro nás zárukou té nejvyšší kvality, profesionál na svém místě! Vřele ho všem doporučujeme.  

Vaculíkovi, Ostrava - Poruba

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Martin a Jana Horáčkovi, Havířov

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování realitní kanceláři Kaktus reality, zejména paní Janě Pulicarové, za profesionální práci odvedenou při pronájmu a prodeji našich nemovitostí. S klidným srdcem můžeme všem doporučit. 

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Mgr. Blanka Majkusová, MBA, Olomouc - Nová Ulice

To se takhle jednou rozhodnete prodat byt a odstěhovat se na druhý konec republiky. A nemáte čas ani prostor se prodeji věnovat. Vaše dosavadní zkušenosti s "realitními makléři" jsou tristní, proto pátráte po někom, kdo má dobrou zkušenost. Na doporučení objevíte Kaktus Reality, firmu mladého akčního majitele.
A akční to opravdu je: kontaktujete makléře pana Jiřího Joneše, ten za dva dny přijede i s majitelem firmy panem Kamilem Kůsem, během dvou hodin byt nafotí, projednají podmínky, sepíší smlouvu a odjíždějí do Ostravy, aby nabídka bytu večer visela na stránkách Kaktusu. A za pět dní vám zavolá pan Joneš, informuje vás o téměř desítce prohlídek, které doposud proběhly a hlavně o tom, že byt je zadán a na účtu je složen rezervační poplatek. Následně vás zcela profesionálně provede všemi zákrutami a úskalími prodeje, kterému se neumíte, nemůžete a v konečném důsledku ani nechcete věnovat. Pan Joneš je důrazný tehdy, kdy je třeba, klidný tehdy, když je situace napjatá. Vyřeší i problémy, které nezpůsobila žádná ze zúčastněných stran, nicméně mohou v konečném důsledku celou transakci zhatit...

Takže pokud hodláte "hýbat" s realitami a hledáte profesionály, kteří vám s tím rychle a spolehlivě pomohou, upřímně doporučuji Kaktus Reality Ostrava.

 

Mgr. Blanka Majkusová, MBA

Zobrazit více

Mgr. Jiří Joneš
realitní makléř