Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Anna Pluta, Poland

Witam.

Razem z chłopakiem szukaliśmy mieszkania w Ostrawie.

Po dłuższych poszukiwaniach trafiłam na Panią Janę Pulicarová z Kaktus Reality.

Bardzo miły kontakt,  szybkie i bezproblemowe załatwienie wszystkich spraw od zobaczenia mieszkania do podpisania umowy wynajmu.

Pani Jana doradziła nam,  które mieszkanie bedzie dla nas lepsze oraz która lokalizacja jest lepsza.

Bardzo polecam Panią Janę z firmy Kaktus Reality.

Pani Jano, bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam.

Anna Pluta

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Miroslav Tydlačka, Opava - Kateřinky

„S touto realitní kanceláří jsem se seznámil v roce 2015 při prodeji zahrady a koupi bytu v Opavě. Výhodou této realitní kanceláře je dostupnost po celém kraji. Předostí je ochota, profesionalita, slušné jednání, chování p. Kůse i jeho asistentek – velmi profesionálních v oboru, rychlé jednání, výhodná cena, kdykoli dostupnost a osobní jednání na místě koupě a prodeje“.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Vladimír Sedláček, Ostrava - Poruba

Zdravím všechny potřebné zacházení s realitami. Pokud potřebu musíte,koupit,najmout,pronajmout a dokonce vyřešit staré resty,pak jste správně v /Kaktusu./ Je to parta akčních mladých lidí,kteří umí vzít za práci, jsou ochotní a spolehliví. Dobře znám dva z nich - paní Pulicarovou a pana Kůse, napište mi, dám Vám na ně adresy a mobil.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Ing. Cyril Vltavský, Ostrava - Poruba

Pokud není ve vašich silách hledat vhodný byt dle vašich požadavků určitě se obrat'te na Kaktus Reality. Hledání bytu bylo pro mne bezstarostné a ten pravý jsme našli. Doporučuji KAKTUS!

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Petr Formánek, Ostrava

Dobrý den, s p. Kůsem úspěšně spolupracuji již delší dobu a proto ho můžu také doporučit.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Helena Wieluchová, Ostrava

S panem K. Kůsem máme již víceletou spolupráci, která se během času vykrystalizovala do podoby vzájemné důvěry. Činnost makléře je založena na odborných znalostech a obchodních  zkušenostech. Mohu zájemcům služby této realitní kanceláře vřele doporučit.

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Rudolf a Iva Tvrdí, Ostrava - Poruba

Tak, jak byl pan Kamil Kůs doporučen nám, tak i my ho s čistým svědomím a velmi rádi doporučujeme dalším lidem. Pan Kůs, dneska pro nás už jen Kamil, pro nás zajistil komplexní servis ohledně dvou nemovitostí - prodeje družstevního bytu a prodeje rekreační chaty. Kamil nám toto zprostředkoval bez jakéhokoliv zavázání se k jeho RK. Kamil je seriózní člověk a také profesionál, který nás díky rychlosti našich prodejů ušetřil mnoha možných stresových situací - opravdu to byla pohoda. Věřím, že si zde brzy přečtu pozitivní reference lidí, kterým jsme Kamila doporučili a co vím, byli také velmi spokojeni. Jen tak dále Kamile! R a I.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mgr. Petr Nemeth, Ostrava - Poruba

S panem Kamilem Kůsem spolupracuji již více než 4 roky. Jeho slovo a podání ruky má stejnou váhu, jako písemná smlouva. Obchodní dovednosti a profesionalita je to, nač se mohou jeho klienti spolehnout.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Zdeněk Lukáš, Ostrava - Slezská Ostrava

Kaktus reality pod vedením pana Kůse, je pro mě zárukou té nejvyšší kvality, profesionality a především klientské péče, která jen dokazuje naší dlouholetou spolupráci v oblasti prodeje a pronájmu. Říká se, že nejlepší reklamou je spokojený klient, který předá svou zkušenost dále. Jsem rád, že jsem jedním z nich.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Jan Kunčický, Ostrava - Proskovice

Není jednoduché zajišťovat si prodej či nákup nemovitostí sám. Není ale taky jednoduché najít spolehlivou realitní kancelář. Já se asi spíše shodou okolností spojil s panem Kamilem Kůsem. Profesionalita a pečlivost, s jakou se staral o všechny kroky jak prodávajícího, tak kupujícího byly více než stoprocentní. A když aktivně pomohl vyřešit problémy, které by ho snad ani nemusely zajímat, je mé vřelé doporučení jeho firmy Kaktus reality dalším zákazníkům vyjádřením mého velkého díky za skvěle odvedenou práci.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky