0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Ing. Jan Kunčický, Ostrava - Proskovice

Není jednoduché zajišťovat si prodej či nákup nemovitostí sám. Není ale taky jednoduché najít spolehlivou realitní kancelář. Já se asi spíše shodou okolností spojil s panem Kamilem Kůsem. Profesionalita a pečlivost, s jakou se staral o všechny kroky jak prodávajícího, tak kupujícího byly více než stoprocentní. A když aktivně pomohl vyřešit problémy, které by ho snad ani nemusely zajímat, je mé vřelé doporučení jeho firmy Kaktus reality dalším zákazníkům vyjádřením mého velkého díky za skvěle odvedenou práci.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mgr. Bc. Lukáš Volný, Ostrava - Třebovice

Kaktus je rostlina, která se dokáže prosadit v těch nejtvrdších podmínkách. Lidé z KAKTUS REALITY dokáží v tvrdém realitním byznysu prosadit zájmy svých klientů, kteří jsou pro ně na prvním místě.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mgr. Michal Nenička, Ostrava - Poruba

Profesionalita, rychlost, preciznost a perfektní péče o klienta - to jsou Kaktus reality! Doporučuji.

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Mirek Chovan, Frýdek - Místek

Kaktus reality pod vedením pana Kamila Kůse je realitkou v novém a svěžím stylu. Pokud řešíte bydlení, tak KAKTUS reality je trefa. Profíci na svém místě, doporučuju všema deseti.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky