Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Manželé Svatava a Petr Krejčí, Ostrava - Poruba

Dobrý den,

 děkujeme p. Rostislavovi Jančárovi za skvělé realitní služby, ochotu, vstřícnost, zájem a příjemné jednání při převodu družstevního podílu v SBD Poruba (Prchaly 4489/14, byt č. 18, Ostrava-Poruba).

Doporučujeme jeho odměnění.

Manželé Svatava a Petr Krejčí

Zobrazit více

Martina Gallischková, Zbyslavice okr. Ostrava

Dobrý den,   

 při prodeji bytu jsem využila služeb KAKTUS REALITY s.r.o. Jsem velice spokojena s bezproblémovým, vstřícným a rychlým jednáním. Navíc milý a lidský přístup paní makléřky Báry Možiešikové mi velmi pomohl. Hodně úspěchu a spokojených klientů přeje Martina Gallischková

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Zdenka Gelnarová, Ostrava

Dobrý den,
 
se spoluprací jsem byla spokojena. Snažila jste se mi vyjít vstříc ve všech mých požadavcích. Rychle a profesionálně.
 
Až budu mít hotovo, pozvu Vás na kávu.
Jinak Vám moc děkuji.
Vaši vizitku jsem si uložila. Pokud bych musela v budoucnu své bydlení ještě řešit, obrátím se na Vás s pomocí a radou. Tak to jasně vypovídá o tom, že jsem byla spokojená.
 
Hezký den
Zdenka Gelnarová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Lechnerová Marcela, Ostrava - Poruba

Vážená paní Pulicarová,
 
 chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za bleskové vyřízení a pomoc při pronájmu mého bytu v Ostravě - Porubě. Bydlím v Praze a nečekala jsem, že vše půjde tak rychle.
Váš aktivní přístup a jednání s klienty jsou na vysoké profesionální úrovni. Byla jsem moc spokojená a v případě potřeby se obrátím opět na Vás.
Spolupráce s Vámi byla skvělá.
 
Přeji mnoho úspěchu v další práci.
S pozdravem Lechnerová Marcela

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lenka a Elena Kolesárovi, Ostrava - Dubina

Dobrý den pane Jančár,

 

děkuji Vám s maminkou za spolupráci. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali vaší realitní kancelář.

Velké děkuji samozřejmě patří Vám, manažerovi Radovanovi Gajdošovi DiS. a celému týmu KAKTUS Reality. 

 

Přejeme Vám mnoho úspěchů v profesionální kariéře.

S pozdravem

 

Lenka a Elena Kolesárovi

Zobrazit více

Rodina Jelínkova, Ostrava - Poruba

Dobrý den, dovoluji si poděkovat realitní kanceláři Kaktus, zejména panu Kamilu Kůsovi, za pomoc při koupi bytu. Byli jsme velmi mile překvapeni organizací, přístupem, všemi službami. Velmi děkuje rodina Jelínkova.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Jaroslav Schovánek a Lenka Horská, Ostrava [bytem Olomouc]

Dobrý den,

moc rád bych chtěl poděkovat celému týmu Kaktus Reality s.r.o. za skvělou spolupráci v prodeji našeho bytu v Ostravě Zábřehu. Jmenovitě paní Vokounová (realitní makléř) a pan Kůs (jednatel). Byt se prodával skoro 2 měsíce paralelně u dvou nejmenovaných realitních kanceláří. Pak se objevila paní Vokounová, která během několika dní přivedla na prohlídku vážné zájemce o byt. Tím mám na mysli lidi s opravdovým zájmem o nemovitost. Tým "Kaktusu" zajistil veškerý administrativní a právní servis včetně zastoupení na katastrálním úřadě. Vzhledem k místu mého pracovního výkonu Praha a mé bývalé přítelkyně Olomouc obrovská úleva! Moc děkujeme a vážíme si takového přístupu. Je potřeba také říci, že od první schůzky s paní Vokounovou byl obchod kompletně uzavřen za 6 týdnu včetně převodu financí.

 

Budu se těšit na další spolupráci s Kaktus Reality s.r.o. Osobní doporučení v našem okolí je samozřejmostí.

 

S přáním dalších příjemných obchodů na poli realit.

 

Ing. Jaroslav Schovánek a Lenka Horská

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Tereza Némethová, Ostrava - Poruba

Dpbrý den,

 ještě jednou děkuji za rychlý a snad i pohodový prodej, opravdu jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Kladné reference na Vaši společnost od mé kamarádky se opravdu vyplatily. Pokud se jedná přímo o komunikaci s Vámi sl. Možiešíková, tak nemám čeho vytknout, vše probíhalo nadmíru hladce, dle mého, vážím si veškerého vyřízení z Vaší strany, navíc když běžný člověk opravdu neví, co všechno při prodeji zařizovat.

Pokud se v mém okolí objeví někdo, kdo bude chtít prodat nemovitost, velice ráda ho odkáži buď přímo na Vás nebo minimálně na Vaši společnost.

 

Ještě jednou děkuji.

Tereza Némethová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Zdeněk Voslář, Ostrava - Poruba

Byl jsem v kontaktu s p. Jančárem a sl. Možiešíkovou. Tyto dva makléře mohu doporučit. Prodával jsem svůj byt v Ostravě a potřeboval koupit nějaký menší. Navíc mám dost omezující zdravotní problém, vše kolem bytů  pro mne bylo a je dost náročné a zatěžující. Nakonec se obojí povedlo s Kaktus reality. Pan Jančár je z Havířova a povedlo se mu dostat k bytu v dobré lokalitě Havířova. Netlačili mne hned zkraje do exkluzivity, stejně jako mne netlačili hned s cenou dolů při prodeji, což se u realitních makléřů někdy bývá. Během kontaktu bylo pár momentů, kdy oba konali v jednání v můj prospěch. Jinak vše potřebné v průběhu zaneseno, předáno, vyřízeno dle dohod.  

 

Ing. Zdeněk Voslář

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Michal Židek, Ph.D., Ostrava

Dobrý den,

 děkuji za bezchybnou a profesionální spolupráci, která vyústila ke koupi již 10ti nemovitosti. Jsem s Vaši práci velmi spokojen a můzu dát kladné doporučení.

 

Michal Židek

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka