Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Manželé Petrášovi, prodej chaty, Ostravice

Děkujeme paní makléřce Možiešíkové za profesionální práci při zprostředkování prodeje rekreační nemovitosti. Jsme spokojeni. 

Petrášovi 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Zdeňka Gelnarová [prodej bytu Zbyslavice]

Paní Barbora Možiešíková už mi pomohla jako realitní makléřka dvakrát. Jednou s nákupem nemovitosti a jednou s prodejem nemovitosti.

Pokaždé to byla pomoc s veškerými službami, které RK Kaktus nabízí, s úsměvem a příjemným, profesionálním přístupem.

Vřele doporučuji a sama její služby zase využiji, pokud budu potřebovat.

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Studnická x Jach, prodej bytu Zbyslavice

Při koupi bytu jsme byli s přístupem Vaší makléřky paní Barbory Možiešíkové velmi spokojeni. Na jednání byla vždy připravena a pozitivně naladěná. Na nás vždy působila profesionálním a příjemným dojmem.
 
Vaší realitní kancelář a zvláště pak paní Barboru Možiešíkovou můžeme vřele doporučit i ostatním.
 
Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.
 
Studnická, Jach 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Nadalová Sylva, Moravská Ostrava

S přístupem paní Možiešikové jsem byla nadmíru spokojená, komunikace probíhala bez sebemenších problémů. Uvítala jsem její lidský, profesionální a vstřícný přístup k její práci a k mé osobě. Kaktus reality a paní Možiešikovou doporučuji.

S pozdravem

Nadalová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Sulowská, Ostrava - Martinov

Dobry večer,
 
 hledala jsem zahrádku nejdříve bez realitní kanceláře, nakonec natrefila na RK KAKTUS. Díky vstřícnosti paní B. Možiešíkové, schopnosti se vždy domluvit a zajistit vše dle požadavku, jsem spokojená.
Děkuji Sulowská

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Janotová Pavlína, Ostrava - město

Dobrý den ,

 chtěla bych poděkovat p. Báře Možiešíkové za její vstřícnost a profesionální jednání při prodeji mého bytu. Vše dobře a bez problému vyřešila tak, aby prodej proběhl. Ještě jednou ji děkuji a přeji hodně úspěchů i klientů.

 

S pozdravem Janotová Pavlína

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Martina Gallischková, Zbyslavice okr. Ostrava

Dobrý den,   

 při prodeji bytu jsem využila služeb KAKTUS REALITY s.r.o. Jsem velice spokojena s bezproblémovým, vstřícným a rychlým jednáním. Navíc milý a lidský přístup paní makléřky Báry Možiešikové mi velmi pomohl. Hodně úspěchu a spokojených klientů přeje Martina Gallischková

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Zdenka Gelnarová, Ostrava

Dobrý den,
 
se spoluprací jsem byla spokojena. Snažila jste se mi vyjít vstříc ve všech mých požadavcích. Rychle a profesionálně.
 
Až budu mít hotovo, pozvu Vás na kávu.
Jinak Vám moc děkuji.
Vaši vizitku jsem si uložila. Pokud bych musela v budoucnu své bydlení ještě řešit, obrátím se na Vás s pomocí a radou. Tak to jasně vypovídá o tom, že jsem byla spokojená.
 
Hezký den
Zdenka Gelnarová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Tereza Némethová, Ostrava - Poruba

Dpbrý den,

 ještě jednou děkuji za rychlý a snad i pohodový prodej, opravdu jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Kladné reference na Vaši společnost od mé kamarádky se opravdu vyplatily. Pokud se jedná přímo o komunikaci s Vámi sl. Možiešíková, tak nemám čeho vytknout, vše probíhalo nadmíru hladce, dle mého, vážím si veškerého vyřízení z Vaší strany, navíc když běžný člověk opravdu neví, co všechno při prodeji zařizovat.

Pokud se v mém okolí objeví někdo, kdo bude chtít prodat nemovitost, velice ráda ho odkáži buď přímo na Vás nebo minimálně na Vaši společnost.

 

Ještě jednou děkuji.

Tereza Némethová

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Ing. Zdeněk Voslář, Ostrava - Poruba

Byl jsem v kontaktu s p. Jančárem a sl. Možiešíkovou. Tyto dva makléře mohu doporučit. Prodával jsem svůj byt v Ostravě a potřeboval koupit nějaký menší. Navíc mám dost omezující zdravotní problém, vše kolem bytů  pro mne bylo a je dost náročné a zatěžující. Nakonec se obojí povedlo s Kaktus reality. Pan Jančár je z Havířova a povedlo se mu dostat k bytu v dobré lokalitě Havířova. Netlačili mne hned zkraje do exkluzivity, stejně jako mne netlačili hned s cenou dolů při prodeji, což se u realitních makléřů někdy bývá. Během kontaktu bylo pár momentů, kdy oba konali v jednání v můj prospěch. Jinak vše potřebné v průběhu zaneseno, předáno, vyřízeno dle dohod.  

 

Ing. Zdeněk Voslář

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka