Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Mgr. Blanka Majkusová, MBA, Olomouc - Nová Ulice

To se takhle jednou rozhodnete prodat byt a odstěhovat se na druhý konec republiky. A nemáte čas ani prostor se prodeji věnovat. Vaše dosavadní zkušenosti s "realitními makléři" jsou tristní, proto pátráte po někom, kdo má dobrou zkušenost. Na doporučení objevíte Kaktus Reality, firmu mladého akčního majitele.
A akční to opravdu je: kontaktujete makléře pana Jiřího Joneše, ten za dva dny přijede i s majitelem firmy panem Kamilem Kůsem, během dvou hodin byt nafotí, projednají podmínky, sepíší smlouvu a odjíždějí do Ostravy, aby nabídka bytu večer visela na stránkách Kaktusu. A za pět dní vám zavolá pan Joneš, informuje vás o téměř desítce prohlídek, které doposud proběhly a hlavně o tom, že byt je zadán a na účtu je složen rezervační poplatek. Následně vás zcela profesionálně provede všemi zákrutami a úskalími prodeje, kterému se neumíte, nemůžete a v konečném důsledku ani nechcete věnovat. Pan Joneš je důrazný tehdy, kdy je třeba, klidný tehdy, když je situace napjatá. Vyřeší i problémy, které nezpůsobila žádná ze zúčastněných stran, nicméně mohou v konečném důsledku celou transakci zhatit...

Takže pokud hodláte "hýbat" s realitami a hledáte profesionály, kteří vám s tím rychle a spolehlivě pomohou, upřímně doporučuji Kaktus Reality Ostrava.

 

Mgr. Blanka Majkusová, MBA

Zobrazit více

Mgr. Jiří Joneš
realitní makléř