Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Jan Bardoň, Ostrava Poruba

Jsem spokojen s prací RK, konkrétně to je paní Pulicarová, ale předpokládám, že snad stejnou linií drží všichni pracovníci. Asi před rokem mi paní Pulicarová zprostředkovala pronájem bytu. Nicméně, nájemníci se projevili jako velmi neseriózní, přestali platit nájem. Paní Pulicarová se velmi aktivně vložila do problému a měla významný podíl na tom, že se tyto nájemníky podařilo vystěhovat. Zde oceňuji hlavně to, že spolupráce s RK nekončí jen uzavřením smlouvy, ale že v případě nutnosti pokračuje i během nájmu. Po vystěhování problémových nájemníku jsem opět pronajal byt prostřednictvím RK Kaktus, opět konkrétně paní Pulicarovou.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Manželé Jarešovi

Dobrý den,

dovolte nám poděkovat za nesmírně kvalitní a nadstandardní služby Vaší realitní kanceláře a především pak za obětavou práci a osobní nasazení paní Jany Pulicarové. Naše zkušenosti s realitními kancelářemi nebyly nikdy tak pozitivní, jako právě v případě paní makléřky reprezentující Kaktus reality, s.r.o. Paní makléřka nám byla velmi nápomocná, její práce si nesmírně vážíme a jsme vděčni za čas a úsilí, jež i nadále věnuje správě našeho majetku. 


Manželé Jarešovi

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Patrik Vrána, Ostrava - Poruba

Vážená a úspěšná realitní kanceláři Kaktus,
 
 chtěl bych poděkovat Vaší makléřce paní Janě Pulicarové za velice rychlé, seriózní a profesionální jednání při pronájmu bytu. 
Zároveň přeji Vaší společnosti a makléřům hodně spokojených klientů.
 
Děkuji s pozdravem Patrik Vrána

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lechnerová Marcela, Ostrava - Poruba

Vážená paní Pulicarová,
 
 chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za bleskové vyřízení a pomoc při pronájmu mého bytu v Ostravě - Porubě. Bydlím v Praze a nečekala jsem, že vše půjde tak rychle.
Váš aktivní přístup a jednání s klienty jsou na vysoké profesionální úrovni. Byla jsem moc spokojená a v případě potřeby se obrátím opět na Vás.
Spolupráce s Vámi byla skvělá.
 
Přeji mnoho úspěchu v další práci.
S pozdravem Lechnerová Marcela

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Manželé Chovancovi, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vyjádřit velikou spokojenost s profesionální spoluprací s paní Pulicarovou a realitní kanceláří Kaktus. Svou práci provádí naprosto skvěle, pokud je potřeba, agentura pomůže vyřešit problémy, které by řešit vůbec nemusela. Při nedávném prodeji jsme se seznámili i s panem  Kůsem a péče o nás byla opět bezchybná. Spolupráci s Kaktusem rozhodně doporučujeme.

Manželé Chovancovi

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Bc. Lucie Zagroba, Ostrava - Poruba

Vážená, realitní kanceláři Kaktus reality,

chci poděkovat Vaší paní makléřce Janě Pulicarové za velmi profesionální přístup, vstřícné jednání a hlavně slušnost a pravdomluvnost, která většině makléřů chybí. Mám opravdu velmi špatné zkušennosti s jinými RK, ale mé obavy byly naštěstí zbytečné. Veškerá jednání, smlouvy, doklady byly v pořádku a v čas nachystány. Ještě jednou děkuji a ať se Vám daří.

 

S pozdravem,

Bc. Lucie Zagroba

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lenka Paličková, Moravská Ostrava

Dobrý den,

s paní J. Pulicarovou jsem byla spokojena již v minulosti, a proto jsem ji oslovila i nyní, kdy jsem potřebovala pronajat byt. Je velmi ochotná,  rychlé jednání a ví co dělá. Mohu jen doporučit. 

 

S pozdravem P.L.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Jan Gaura, Ostrava - Poruba

S realitní kanceláři Kaktus jsem přišel do kontaktu prostřednictvím paní Pulicarové. Její práci považuji za velice zodpovědnou a profesionální. Na čem jsme se kdy dohodli, to vždy platilo a mohu se na ni kdykoli obrátit.

 

Jan Gaura

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Martin a Jana Horáčkovi, Havířov

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování realitní kanceláři Kaktus reality, zejména paní Janě Pulicarové, za profesionální práci odvedenou při pronájmu a prodeji našich nemovitostí. S klidným srdcem můžeme všem doporučit. 

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Mgr. Martin Duda, Ostrava - Petřvald

Chtěl bych touto cestou vyjádřit velké díky RK Kaktus, zejména pak paní Janě Pulicarové a majiteli panu Kamilovi Kůsovi.

Jejich přístup při řešení koupě nemovitosti byl naprosto profesionální, kreativní a velmi vstřícný. Vše, na čem jsme se domluvili dodrželi a vždy přidali trochu navíc. Rychlost, kvalita, ochota a v neposlední řadě i má plná spokojenost.

Dle mého se jedná o nový rozměr kvalitní RK na našem trhu a nikdo nemusí mít obavu s touto RK začít řešit své plány v oblasti nemovitostí. 

Přeji Vám, ať Vám takový přístup vydrží a mnoho dalších spokojených klientů. Ještě jednou díky.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka