Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Bohdana Miháliková prodej bytu 1+1, ul. L. Podéště, Ostrava - Poruba

Ráda bych touto formou ještě jednou poděkovala za perfektní servis při prodeji bytu na ulici Ludvíka Podéště v Ostravě - Porubě, který nám zprostředkoval realitní makléř pan Radim Vrána. Jeho jednání bylo profesionální, rychlé a pro mne jako pro klienta absolutně bez starostí. Tak jako slíbil při první prohlídce bytu, tak byt opravdu nabídnul a našel kupce ve smluveném termínu a dokonce za vyšší částku, než jsem původně předpokládala. Následné veškeré právní kroky již zařídil za mne, včetně advokátní úschovy, přepisu energií, vkladu na katastr, předávacích protokolů apod...

Byla jsem velmi mile překvapena že i v realitním sektoru se pohybují takto poctiví a skvělí obchodníci a tohoto makléře mohu všem jen vřele doporučit.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Zuzana Monsportová prodej bytu 2+1, ul. Dvořákova, Nový Jičín

Chtěla bych Vám moc poděkovat za realizaci prodeje našeho bytu v Novém Jičíně. Spolupráce s Vámi byla super. Vše bylo přímé, na rovinu řečeno a hlavně rychle, tak jak očekávám od profíka.
Ve své práci jednám s klienty, pokud bude někdo řešit prodej či nákup nemovitosti, s radostí Vás doporučím.
 

Ještě jednou moc děkuji.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

RNDr. Martin Švidrnoch, Ph.D., prodej bytu 2+kk, ul. Liptaňské nám., Ostrava - Poruba

Koupě bytu proběhla díky makléři Radimovi Vránovi naprosto bez problémů, vždy byl velmi příjemný a dokázal poradit a vše trpělivě vysvětlit. Veškerý servis z jeho strany mne utvrdil v tom, že jsem nemohl vybrat lepšího makléře. Přátelský a milý přístup, který se opravdu vedl v dnes již téměř nevídaném duchu "náš zákanzík, náš pán". Vzhledem k předchozím zkušenostem s jinými RK mohu pana Vránu i Kaktus Reality více než doporučit! Právem si zaslouží velký dík za perfektně odvedený kus práce!

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Iveta Klegová, prodej bytu 3+1, ul. Mongolská, Ostrava - Poruba

Musím vyjádřit velké poděkování panu R. Vránovi za lidskost, ochotu a profesionalitu při prodeji mé nemovitosti. Kdykoli mi obratem poradil a vše vysvětlil. Za mne se jedná o nejschopnějšího makléře se který jsem se setkala. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, ale díky Vám jsem nyní šťastná. Rozhodně mohu doporučit dalším spokojeným klientům

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Martin Bedrlík, prodej bytu 2+kk, ul. Francouzská, Ostrava - Poruba

Chtěl bych poděkovat Vám a realitní kanceláři za perfektní zprostředkování koupě nemovitosti. Velice vstřícný a lidský přístup po celou dobu. Komunikace na jedničku a oproti jiným realitním kancelářím férové jednání. Nemám co bych vytknul a rozhodně Vaše služby doporučím dál.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Milan Šenšel, prodej bytu 1+1, ul. Bohumínská, Slezská Ostrava


Realizoval jsem přes Vaší kancelář prodej mého bytu v Ostravě,
konkrétně přes pana Radima Vránu. Jelikož vše dopadlo nad moje
očekáváni, rád bych ještě jednou poděkoval. Jelikož pracuji v
zahraničí a byt jsem měl jen na investici, bylo vše ponecháno na Vaší
realitní kanceláři. Pan Vrána udělal perfektní práci na základě plné moci, o vše se bez
problému postaral (práce s úřady, dodavateli energií, komunikace s druhou
stranou...) a vše se mnou předem konzultoval. Nemam co bych vytkl, což se v dnešní době stává málokdy. Radim je úžasný a kvalitní pracant a proto jej mohu jen doporučit. Při další koupi se na Radima obrátím se Všemi deseti zas.
Díky moc. 
Milan Šenšel

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Ing. Petra Filipovská, prodej bytu 2+1, ul. Zednická, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vám moc za vše poděkovat. Váš přístup byl úžasný a jsme rádi, že prodej dopadl tak jak měl, i když se vše zdálo na první pohled komplikované. Přejeme vám mnoho úspěchů jak v pracovním životě, tak i v tom osobním.

Ing. Petra Filipovská

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Jan Horňák, prodej bytu 2+1, ul. Urxova, Ostrava - Poruba

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený, máte trpělivost s těmi, co v tom moc neumí chodit. Pracujete rychle a s komunikací jsem byl také nadmíru spokojen. Určitě Vás doporučím svým známým. 

Jan Hoňák

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Postulkovi, prodej bytu 2+1, ul. Ratibořská Opava

Chtěli bychom Vám a realitní kanceláři poděkovat za vše, co jste pro nás udělal v rámci pořízení nemovitosti. Zejména pak za Vaší vstřícnost, ochotu a férové jednání. Za nás můžeme jedině doporučit a přejeme Vám spoustu dalších pracovních úspěchů.

Postulkovi

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Veronika Nevrlá, pronájem bytu 2+1, ul. Čkalovova, Ostrava - Poruba

Jsem šťastná a to díky Vám! Ještě jednou neskutečně moc děkuji. Byl jste milý a vše jste mi dopodrobna vysvětlil, úžasná komunikace. Jsem nesmírně ráda, že jste byl můj makléř zrovna Vy. Ráda Vás doporučím všem mým známým. Nevrlá

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř