Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Prodej rodinného domu, Horní Domaslavice

Když jsme se rozhodli prodat náš rodinný dům, prvním bodem bylo, zda se jej pokusit prodat sami nebo s pomocí realitního makléře. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a prodej domu svěřili panu Šuniarovi. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Kupce našel za (pro nás) až neuvěřitelně krátký čas, dům prodal za vyšší cenu než jsme doufali a komunikace s ním byla vždy naprosto rychlá, profesionální a příjemná. Pan Šuniar dělá svým férovým a profesionálním přístupem čest své profesi a jsem ráda, že jsme se pro něj rozhodli. Naše spolupráce nyní pokračuje s další nemovitostí a doufám, že se v budoucnu ještě budeme mít možnost setkat.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+1, Leskovec u Vítkova

Rádi bychom poděkovali panu Lukáši Šuniarovi za vstřícný přístup, plnohodnotné informace, komunikativnost, dochvilnost a férové jednání v rámci prodeje bytu. 

Radost spolupracovat !!!!!!

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 1+1, Ostrava - Moravská Ostrava

Pan Lukáš Šuniar zajišťoval prodej mého bytu.  Už z prvního telefonátu jsem měla dobrý pocit a na rozdíl od jiných makléřů mluvil věcně, dokázal vše rychle vysvětlit a přitom i uvést konkrétní příklady nebo doporučení ze své praxe. Protože bydlím 300 km daleko, viděli jsme se osobně pouze jednou, když si byt nafotil. Všechna komunikace pak probíhala na dálku a já se opravdu nemusela vůbec o nic starat a přitom měla o všem aktuální zprávy. Jsem ráda, že jsme se potkali a přeji mu mnoho spokojených klientů. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Pan Rabiec, prodej bytu 1+1, ulice Senovážná, Ostrava

Dobrý den,

rád bych chtěl pochválit výbornou práci pana makléře Lukáše Šuniara. Byt se prodal v ulici Senovážná v Ostravě za neuvěřitelnou cenu. Chválím profesionální a velmi přátelský přístup, který mi dal pocit, že mi pomohl spíš kamarád než nějaký makléř. Jenom tak dál.

Velký dík a přeji další výtečné obchody.

S pozdravem

Rostislav Rabiec

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit . Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pan Šuniar je veselý, pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.
Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba, manželé Škárkovi

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný , profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Vladimír Vašík, koupě bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Dobrý den, rád bych složil pochvalu a ještě jednou velké díky panu Lukášovi Šuniarovi! Před pár dny jsme dokončili prodej bytu do mého vlastnictví. Pan Šuniar byl velmi ochotný, nápomocný, aktivní jak to jenom šlo. A takto bych mohl pokračovat pouze v superlativech. Bez dalších zbytečných slov - velký palec nahoru! :) Recenze máte zaručeny! Vladimír Vašík

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Vlastimil Raška, prodej pozemku, Václavovice

Děkuji panu Suniarovi za jeho velice profesionální přístup při prodeji nasi nemovitosti. Jeho jednání bylo vždy příjemné, vstřícné a profesionální. Jeho sluzby a znalosti v oboru mohu velmi doporucit.
 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Alena Chamradová, prodej RD, Jistebník

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláří Kaktus Reality a hlavně panu makléři Lukáši Šuniarovi za skvěle odvedenou práci při zprostředkování prodeje domu. Komunikativní, spolehlivý a příjemně vystupující člověk, se kterým byla radost jednat. Nemám co bych vytkla. S realitní kanceláří Kaktus Reality jsme spolupracovali již podruhé a v obou případech maximální spokojenost. Tuto realitní kancelář můžeme vřele doporučit.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř