Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

P. Herma, byt 2+1, ulice Krasnoarmějců, Ostrava - Zábřeh

Potřeboval jsem prodat byt v Ostravě, ale jelikož jsem trvale v Praze, řešil jsem problém, jak to udělat na dálku a pokud možno s co nejmenšími starostmi. Našel jsem na internetu Kaktus Reality, ozval jsem se jim a hned se mě ujali a začali se mnou řešit prodej. Pan Lukáš Šuniar si vzal vše na starosti, byl mi kdykoliv nápomocen na telefonu a ani ne po měsíci už měl kupce, se kterým jsme vše domluvili a byt se úspěšně prodal. Všechny náležitosti byly vyřízené k mé největší spokojenosti, mohu vřele doporučit!

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Tomaštíková, prodej garáže, ulice Baarova, Ostrava

Spolupráce s Vámi byla super, vše proběhlo v pořádku a rychle, vše na čem jsme se domluvili platilo, byla jsem velmi spokojena se službami nad očekávání vysoká profesionalita a zároveň lidskost, mohu makléře jen doporučit. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Piskallovi, koupě bytu 3+1, ulice Jana Ziky, Ostrava - Poruba

Děkujeme panu Lukáši Šuniarovi za profesionální přístup při koupi bytu. S příjemným a lidským jednáním vše proběhlo v pohodě a můžeme jen chválit. S pozdravem Piskallovi.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Ing. Staníček, prodej a koupě garáže, Ostrava

Pane Šuniar, děkuji za spolupráci při me koupi a následně prodeje garáže, vše proběhlo z mé strany bezproblémově, rychle, a k mé spokojenosti. Kdybych potřeboval někdy něco s důvěrou se na Vás obrátím. Staníček

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Rupčíková, prodej bytu 2+1, ulice Lesní Orlová

Pane Suniar, moc Vam dekujeme za rychlou a kvalitni péci o nas jako zakazniky pri prodeji bytu.Vse probehlo rychle a k spokojenosti jak nas prodavajicich tak urcite i kupujiciho.Jste clovek na svém miste.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Věra Vilémová, prodej bytu 2+1, ul. Hornická, Havířov

Dobrý den, 

dovoluji si tímto vyjádřit velké poděkování za skvěle odvedenou  práci pana makléře Lukáše Šuniara, který svým vysokým morálním kreditem může být příkladem i v ostatních odvětvích byznysu. Mimo jiné nabídl vynikající komunikaci a prezentaci, která je dle mého v dnešní době pro rychlý a úspěšný prodej jakékoli nemovitosti nejdůležitější. 

Pana Šuniara mohu tedy vřele doporučit. Děkuji ještě jednou za vše. Věra

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Ing. Hana K., prodej bytu 3+1, ulice Bohumínská, Slezská Ostrava

 

Prostřednictvím Kaktus reality a především makléře pana Lukáše Šuniara jsem prodala nemovitost v centru Ostravy. Vše proběhlo velmi rychle, přístup pana Šuniara byl vysoce profesionální, komunikace probíhala naprosto bez problémů, vždy vstřícně, rychle a ochotně řešil jakékoliv požadavky mé i protistrany. Jeho služby mohu bez váhání doporučit. Ještě jednou moc děkuji za vše.

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 3+1, Hlučín, p. Seidlerova

Při koupi bytu,v zastoupení realitního makléře p.Lukase Suniara,jsme byli velmi spokojeni,jeho vstřícným, přátelským a velmi profesionálním přístupem,díky němu,vše s tím spojené proběhlo rychle a bez komplikací,vždy byl plně k dispozici,poradil a dodržel dané slovo.Vrele ho i s přítelem doporučujeme.  

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej rodinného domu, Horní Domaslavice

Když jsme se rozhodli prodat náš rodinný dům, prvním bodem bylo, zda se jej pokusit prodat sami nebo s pomocí realitního makléře. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a prodej domu svěřili panu Šuniarovi. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Kupce našel za (pro nás) až neuvěřitelně krátký čas, dům prodal za vyšší cenu než jsme doufali a komunikace s ním byla vždy naprosto rychlá, profesionální a příjemná. Pan Šuniar dělá svým férovým a profesionálním přístupem čest své profesi a jsem ráda, že jsme se pro něj rozhodli. Naše spolupráce nyní pokračuje s další nemovitostí a doufám, že se v budoucnu ještě budeme mít možnost setkat.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+1, Leskovec u Vítkova

Rádi bychom poděkovali panu Lukáši Šuniarovi za vstřícný přístup, plnohodnotné informace, komunikativnost, dochvilnost a férové jednání v rámci prodeje bytu. 

Radost spolupracovat !!!!!!

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř