Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Ing. Milan Lyčka, prodej a pronájem bytu Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s Vaší firmou Kaktus Reality s.r.o., konkretně s p.Šuniarem  při jednáních o koupi bytu na ul.Sokolovská 1184/28. Pán Šuniár byl velmi ochotný a znalý problematiky prodeje  a podnájmu bytů.
Celá transakce proběhla velice rychle a bez problému - 5.2. jsem byl na 1. prohlídce a 15.3. už jsem měl byt pronajatý. Ještě jednou bych chtěl tímto poděkovat p.Šuniarovi za perfektně  odvedenou práci. Určitě budu Vaší firmu doporučovat svým známým.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Tomáš Ondroušek, vyhotovení odhadu ceny nemovitosti, Ostrava- Poruba

Děkuji Vám za ochotu a rychlost,ve zhotovení odhadů po paní notářku.
V případě potřeby velmi rád se na Vás obrátím.  Přeji Vám krásně prožité vánoční svátky.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Alena Zimová, prodej bytu 3+1, ul. Mongolská, Ostrava - Poruba

Děkuji velice Kaktus reality s.r.o. zejména Lukáši Šuniarovi za zprostředkování prodeje družstevního bytu v Ostravě- Porubě. Zejména chci poděkovat za zajištění vyklizení a vymalování bytu, které jsem nemohla zajistit z důvodu bydliště 500 km od prodávaného bytu. Služby realitní kanceláře a zejména realitního agenta byly na špičkové úrovni včetně informací o průběhu celé akce. Realitní kancelář podle mého názoru poskytuje nadstandardní služby. Zájem o vysokou kvalitu služeb a spokojenost klienta je pro ně podle mého názoru prvořadé. Velmi doporučuji tuto realitní kancelář všem, kteří chtějí rychlé, velice kvalitní a komplexní služby. Ještě jednou Vám děkuji. Alena Zimová 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Barbora Godajová, ul. nám. Sv. Hedviky, Opava - Předměstí

Dobrý den, 

děkujeme p. Lukáši Šuniarovi za skvělý přístup při pronájmu bytu. Rychlé, vstřícné jednání. Do týdne byl byt pronajat a vyřízeny všechny náležitosti. Určitě všem ostatním doporučuji spolupráci s touto realitní kanceláři.

Pěkný den 

Godajová

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř