0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Marie a Pavla Kopkovy, Slezská Ostrava

Dobrý den,

     letos jsme se rozhodli prodat byt a koupit jiný – na doporučení známé jsme se obrátili na Vaši realitní kancelář KAKTUS REALITY, konkrétně na Vašeho makléře, pana Lukáše ŠPÁNIKA.

     Přestože jsme byli dopředu dost vystresovaní, jak vše dopadne, kupodivu celá transakce nakonec proběhla velmi rychle (nalezení kupce) a navíc bez jakýchkoliv problémů při vyřizování všech souvisejících záležitostí (jednání na úřadech, předání peněz, sepisování smluv atd.).

     Panu Špánikovi bychom za to chtěli touto cestou moc poděkovat, hlavně za jeho ochotu (kdykoliv jsme potřebovali, byl na telefonu, reagoval urgentně na naše e-maily apod.) a zároveň za jeho trpělivost, kdy nám vždy vše podrobně vysvětlil a se vším poradil (a že jsme se na něj obraceli často J). Přes jeho mládí jsme byli překvapeni nejen jeho profesionalitou, ale i spolehlivostí a slušností, a to jsme si na začátku mysleli, že toto v realitních kancelářích dnes asi nenajdeme.

     Ještě jednou celé Vaši rk děkujeme a přejeme Vám mnoho štěstí v podnikání a spoustu spokojených klientů, jako jsme byli my.

     S přátelským pozdravem

 

V Ostravě, dne 27.7.2016                                                                Marie a Pavla Kopkovy

Archiv referencí