0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Život v Ostravě

Ostrava-Jih

Dům kultury AKORD v Zábřehu pravidelně pořádá koncerty českých i zahraničních umělců, divadelní představení a besedy.

Pestrá je rovněž nabídka pohybových, jazykových či hudebních kurzů.

Ostrava-Východ

Slezskoostravský hrad, halda Ema, zoologická zahrada i městský fotbalový stadion Bazaly.

Ostrava-Vítkovice

Ostrava-Vítkovice čerpá z popularity a vysoké návštěvnosti Dolní oblasti Vítkovice s muzei, vyhlídkovou věží a kavárnami.

Ostrava-Centrum

Obyvatelé Moravské Ostravy žijí doslova v centru kulturního dění. Kina, divadla, muzea, koncerty, přednášky, besedy i festivaly – všude dojdete během několika minut.

Ostrava-Západ

Třetí největší planetárium v Česku, největší venkovní koupaliště ve střední Evropě, víceúčelový zimní stadion, knihovny, hřiště, parky a lesy v bezprostředním dosahu.

mapa
2,75 index kriminality
567 soukromých školek
35 soukromých škol
65 zdravotnických zařízení

O Ostravě

Srdcem Moravskoslezského kraje je jeho největší město Ostrava, která patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím městům na realitním trhu v Česku s velkým potenciálem pro investory. Atraktivitu města zvyšují sportovní a kulturní akce světového formátu, působení mnoha nadnárodních společností, strategická poloha poblíž hranic s Polskem a Slovenskem, ale i moderní zástavba a kvalitní občanská infrastruktura.

Ostrava-Poruba představuje vůbec nejžádanější lokalitu, a to díky bohatému množství zeleně, unikátní architektuře, stejně jako velmi dobré dostupnosti MHD, škol, sportovních institucí a nákupních center. Centrum, Ostrava-Jih i západní část města mají rovněž co nabídnout, ať už toužíte bydlet ve víru dění, anebo hledáte klidnou residenční lokalitu.

Jaké volnočasové aktivity daná část Ostravy nabízí, jaké jsou možnosti pro kulturní, sportovní a společenské vyžití, jak dobrá je síť obchodů a restaurací.

Všechny tyto a další důležité informace jsme pro vás shromáždili a uspořádali na této stránce!

Ilustrační foto