+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít

Gabriela Mrovcová, prodej řadového domu, Ostrava-Třebovice

Dobrý den,
chtěla bych vyjádřit svou upřímnou vděčnost a ocenění za Vaši vynikající práci při prodeji našeho domu. Chtěla bych Vám poděkovat za veškeré úsilí, profesionalitu a nadstandardní péči, kterou jste věnovali tomuto procesu. Vaše realitní kancelář předčila všechna naše očekávání a za to jsme velmi vděční.

Celý proces prodeje domu byl díky vašemu týmu mimořádně hladký a bezproblémový. Vaše znalosti trhu, odbornost a ochota pomoci byly naprosto úžasné. Díky Vašemu týmu jsme měli důvěru v každý krok procesu.

Rovněž si vážíme Vaší schopnosti naslouchat našim potřebám a preferencím. Bylo jasné, že jste skutečně chápali, co je pro nás důležité, a věnovali jste pozornost každému detailu. Díky vaší pečlivosti jsme se cítili jistě a bezpečně v celém procesu.

Nemohu nezmínit i vaši zdvořilost, trpělivost a empatii. Vaše pozitivní postavení a profesionální přístup nám pomohly překonat různé výzvy, které jsme během prodeje mohli potkat.

Celý proces prodeje domu byl pro nás díky vám nejen úspěšný, ale i příjemný. Jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pracovat s Vaší realitní kanceláří, a doporučili bychom Vás každému, kdo hledá spolehlivého a profesionálního realitního partnera.

Ještě jednou děkujeme za Vaši vynikající práci. Jsme naprosto spokojeni a rádi bychom se k Vám vrátili, pokud budeme potřebovat Vaše služby v budoucnosti.

S přáním úspěšného dne
Gabriela Mrovcová