+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít

Kdo jsme?

Kaktus reality je realitní kancelář, která si zakládá především na hodnotách jako jsou férovost a slušnost. Na trhu funguje již od roku 2015 a za tu dobu si dokázala vybudovat profesionální tým s bohatými zkušenostmi.

My v Kaktusu dokážeme zajistit kvalitní servis od A do Z, který zahrnuje osobní přístup, špičkovou prezentaci nemovitosti, odborný právní servis a další doplňkové služby jako jsou rekonstrukce či vyklízení nemovitostí. Pracujeme jako tým, a proto hledáme týmového hráče.

Zázemí stabilní firmy
Podpora profesionálního týmu
Pravidelný přísun nemovitostí
Proškolení a podporu v začátcích
Zajímavé finanční ohodnocení
Časovou flexibilitu

Koho hledáme?

Do týmu hledáme šikovného člověka, který má pozitivní vztah k lidem, práci i osobnímu rozvoji. Umí se dobře vyjadřovat, je vyhlášen svou spolehlivostí a především má chuť se učit novým věcem. Znalost anglického jazyka, podobně jako držení řidičského průkazu, je vítána. Praxe v realitách je rovněž výhodou, nikoli však podmínkou.

Víme, že skvělým makléřem se člověk nerodí – chce to trpělivost, zodpovědnost, talent a hodně praxe. Nabízíme zázemí a podporu nejen v začátcích. Nováčky proškolíme a pokud odhalíme potenciál, pomůžeme vám dále růst. Dá to práci, ale odměnou je skvělá práce, nabízející finanční i časovou nezávislost. Co víc si přát…

Tak co, půjdete do toho s námi?

*
*
*
fullname: email: fname:
Jsme tady pro vás.
Nevíte si rady?
Ing. Aneta Kubicová +420 608 455 665 aneta@kaktusreality.cz
Ing. Aneta Kubicová
Co o nás klienti říkají 4.6