+420 775 711 999
Lokalita, obec
Najít

Ze života v Kaktusu

99+

aktuálních nabídek nemovitostí Nabídky Kaktus reality

617+

spokojených klientů Reference Kaktus reality

Když v roce 2015 Kamil Kůs zakládal společnost KAKTUS Reality, měl v hlavě velký cíl – vrátit makléřské profesi respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží. V Ostravě-Porubě na Hlavní třídě tak v tu dobu vzniká naše první realitní kancelář, kde každý nově příchozí musí splňovat hlavní podmínky – být férový a říkat věci na rovinu. Kamila v kanceláři brzy doplnily Bára a Jana. Dnes máme v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem.

Chcete si najmout byt? Potřebujete prodat nebo naopak koupit nemovitost? Nejen s tím vám můžeme pomoci. Nabídka našich služeb je opravdu široká. Každý umí něco jiného a díky tomu dnes tvoříme vlastní projekty, poskytujeme marketing – včetně videoprohlídek, které natáčíme pomocí dronu ve vysokém rozlišení. Spolupracujeme s profesionálním fotografem i architektem, který dokáže navrhnout architektonickou studii pro případnou přestavbu. Umíme sjednat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i rekonstrukci.

Naše pomoc se ale neomezuje jen na oblast realit. Chodíme pravidelně darovat krev, odporujeme Charitu Hlučín a jsme Dobrým andělem. Sponzorujeme Ostravské derby, univerzitní hokej a finančně přispíváme dalším lokálním sportovcům a projektům.

Jsme tým, táhneme za jeden provaz a jde nám to skvěle. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, chystáme ale i projekty v Praze a plánujeme plně pokrýt Olomoucký a Zlínský kraj. V roce 2019 jsme otevřeli druhou pobočku KAKTUS Reality ve Frýdku-Místku na Hlavní třídě, kousek od náměstí Svobody.

A co si přejeme do budoucna? Především si chceme udržovat dobré jméno a pověst férové realitní kanceláře. I nadále tu budeme pro všechny, kteří potřebují píchnout s čímkoli, co se týká realit. Podívejte se na naše reference a důvěřujte nám i vy.

Děkujeme, že jste s námi!

Váš tým Kaktus

Lidé v našem týmu

Makléři v Kaktusu jsou zkušení, nadšení, ale hlavně féroví. Pokud nám na něčem záleží, je to spokojenost našich zákazníků a budování dobrého jména. I proto se naši makléři soustředí na budování specializace v určitém realitním segmentu. Dokážou vás obsloužit rychle a profesionálně. V našem týmu tak najdete Janu, která vám obstará nájem rychlostí blesku, Barču, která vám pomůže s nalezením vašeho nového domova nebo třeba majitele Kamila, který je expertem na prodej nemovitostí. Zkrátka a dobře, ať už ve světě nemovitostí potřebujete píchnout jakkoliv, u nás v Kaktusu se najde ten správný člověk.

Tým Kaktus reality

Tým kaktus reality

Certifikáty