Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Bohdana Miháliková prodej bytu 1+1, ul. L. Podéště, Ostrava - Poruba

Ráda bych touto formou ještě jednou poděkovala za perfektní servis při prodeji bytu na ulici Ludvíka Podéště v Ostravě - Porubě, který nám zprostředkoval realitní makléř pan Radim Vrána. Jeho jednání bylo profesionální, rychlé a pro mne jako pro klienta absolutně bez starostí. Tak jako slíbil při první prohlídce bytu, tak byt opravdu nabídnul a našel kupce ve smluveném termínu a dokonce za vyšší částku, než jsem původně předpokládala. Následné veškeré právní kroky již zařídil za mne, včetně advokátní úschovy, přepisu energií, vkladu na katastr, předávacích protokolů apod...

Byla jsem velmi mile překvapena že i v realitním sektoru se pohybují takto poctiví a skvělí obchodníci a tohoto makléře mohu všem jen vřele doporučit.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Ing. Staníček, prodej a koupě garáže, Ostrava

Pane Šuniar, děkuji za spolupráci při me koupi a následně prodeje garáže, vše proběhlo z mé strany bezproblémově, rychle, a k mé spokojenosti. Kdybych potřeboval někdy něco s důvěrou se na Vás obrátím. Staníček

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Rupčíková, prodej bytu 2+1, ulice Lesní Orlová

Pane Suniar, moc Vam dekujeme za rychlou a kvalitni péci o nas jako zakazniky pri prodeji bytu.Vse probehlo rychle a k spokojenosti jak nas prodavajicich tak urcite i kupujiciho.Jste clovek na svém miste.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Věra Vilémová, prodej bytu 2+1, ul. Hornická, Havířov

Dobrý den, 

dovoluji si tímto vyjádřit velké poděkování za skvěle odvedenou  práci pana makléře Lukáše Šuniara, který svým vysokým morálním kreditem může být příkladem i v ostatních odvětvích byznysu. Mimo jiné nabídl vynikající komunikaci a prezentaci, která je dle mého v dnešní době pro rychlý a úspěšný prodej jakékoli nemovitosti nejdůležitější. 

Pana Šuniara mohu tedy vřele doporučit. Děkuji ještě jednou za vše. Věra

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Ing. Hana K., prodej bytu 3+1, ulice Bohumínská, Slezská Ostrava

 

Prostřednictvím Kaktus reality a především makléře pana Lukáše Šuniara jsem prodala nemovitost v centru Ostravy. Vše proběhlo velmi rychle, přístup pana Šuniara byl vysoce profesionální, komunikace probíhala naprosto bez problémů, vždy vstřícně, rychle a ochotně řešil jakékoliv požadavky mé i protistrany. Jeho služby mohu bez váhání doporučit. Ještě jednou moc děkuji za vše.

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Zuzana Monsportová prodej bytu 2+1, ul. Dvořákova, Nový Jičín

Chtěla bych Vám moc poděkovat za realizaci prodeje našeho bytu v Novém Jičíně. Spolupráce s Vámi byla super. Vše bylo přímé, na rovinu řečeno a hlavně rychle, tak jak očekávám od profíka.
Ve své práci jednám s klienty, pokud bude někdo řešit prodej či nákup nemovitosti, s radostí Vás doporučím.
 

Ještě jednou moc děkuji.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Prodej bytu 3+1, Hlučín, p. Seidlerova

Při koupi bytu,v zastoupení realitního makléře p.Lukase Suniara,jsme byli velmi spokojeni,jeho vstřícným, přátelským a velmi profesionálním přístupem,díky němu,vše s tím spojené proběhlo rychle a bez komplikací,vždy byl plně k dispozici,poradil a dodržel dané slovo.Vrele ho i s přítelem doporučujeme.  

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej rodinného domu, Horní Domaslavice

Když jsme se rozhodli prodat náš rodinný dům, prvním bodem bylo, zda se jej pokusit prodat sami nebo s pomocí realitního makléře. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a prodej domu svěřili panu Šuniarovi. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Kupce našel za (pro nás) až neuvěřitelně krátký čas, dům prodal za vyšší cenu než jsme doufali a komunikace s ním byla vždy naprosto rychlá, profesionální a příjemná. Pan Šuniar dělá svým férovým a profesionálním přístupem čest své profesi a jsem ráda, že jsme se pro něj rozhodli. Naše spolupráce nyní pokračuje s další nemovitostí a doufám, že se v budoucnu ještě budeme mít možnost setkat.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+1, Leskovec u Vítkova

Rádi bychom poděkovali panu Lukáši Šuniarovi za vstřícný přístup, plnohodnotné informace, komunikativnost, dochvilnost a férové jednání v rámci prodeje bytu. 

Radost spolupracovat !!!!!!

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 1+1, Ostrava - Moravská Ostrava

Pan Lukáš Šuniar zajišťoval prodej mého bytu.  Už z prvního telefonátu jsem měla dobrý pocit a na rozdíl od jiných makléřů mluvil věcně, dokázal vše rychle vysvětlit a přitom i uvést konkrétní příklady nebo doporučení ze své praxe. Protože bydlím 300 km daleko, viděli jsme se osobně pouze jednou, když si byt nafotil. Všechna komunikace pak probíhala na dálku a já se opravdu nemusela vůbec o nic starat a přitom měla o všem aktuální zprávy. Jsem ráda, že jsme se potkali a přeji mu mnoho spokojených klientů. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř