0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy Hyundai SIAN goNET Čemat HA.EM SBD Poruba LXM Group

Podělte se o své zkušenosti

fullname: email:
rodina

Z. Bačinská, pronájem bytu Poruba

Hľadali sme byt cez rôzne realitné kancelárie a napokon sme narazili na tú najlepšiu - Kaktus reality. Nie všetci makléri sú rovnakí, sú priemerní, dobrí, ale sú aj najlepší. My sme mali šťastie pracovať s tou ktorá patrí k najlepším a to je Jitka Ernestová, ktorej veľmi pekne ďakujeme, bez nej by sme byt hľadali dodnes. Komunikácia nepretržite na vysokej úrovni, ochota, prístup… Všetkým odporúčame KAKTUS REALITY ❤️?

Zobrazit více

Ing. Jitka Ernestová
realitní makléřka

J. Podlesná, pronájem bytu 1+1 Ostrava-Poruba

Chtěla bych poděkovat za vstřícný a profesionální přístup realitní kanceláři Kaktus, naše zkušenosti jsou s p. Kamilem Kůsem a také nedávno s p. Janou Pulicarovou, s jejichž službami jsme byli maximálně spokojení, o nic jsme se nemuseli starat, vše vždy vyřídili, můžeme tuto realitní kancelář doporučit všem.
Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lafková, prodej bytu 1+1 Poruba

Děkujeme za pomoc při prodeji našeho bytu . Profesionální chováni k zákazníkovi, prodej proběhl rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

P. Knapková, prodej bytu Havanská, Poruba

Naše poděkování za profesionální služby patří makléřce Janě Pulicarové, kterou můžeme s manželem doporučit všem, kteří hledají příjemnou a vstřícnou makléřku, se kterou je skvělá a bezproblémová domluva. Paní Pulicarová byla vždy k dispozici a ochotná rychle reagovat na naše dotazy nebo vzniklé standardní i nestandardní situace. Zároveň můžeme potvrdit, že RK Kaktus při koupi bytu a následném pronájmu zajistila komplexní služby, včetně právních služeb a smluvních dokumentací. V případě potřeby bychom i v budoucnosti neváhali opět využít služeb této RK.
Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

K. Valenta, prodej a rekonstrukce bytu, Rychvald

Profesionální přístup - kupovali jsme byt s již probíhající rekontrukcí a byla nám nabídnuta možnost přizpůsobit si vybavení bytu k obrazu svému, takže jsme si bydlení upravili dle svého vkusu. Samotná rekonstrukce prováděná rovněž Kaktusem byla provedena s důrazem na detail, naše četné dotazy a připomínky byly vždy odpovězeny a vysvětleny.

Nejvíce si ceníme že zde slovo platí, ne vše se u takových projektů dá podchytit smlouvou, ale co jsme se domluvili, to jsme dostali.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Lada V., pronájem bytu 2+1, Ukrajinská, Poruba

Po mnohých zklamáních a oklamáních jinými realitkami jsem dostala tip právě na pana Demela a jsem za to opravdu velmi vděčná. Perfektní spolupráce, drží slovo, skutečný profesionál. Jako bonus mluví skvěle anglicky, což je při jednání s cizinci výhodou. Rozhodně se na něj obrátím i příště, až to bude potřeba. Můžu všem vřele doporučit!

Zobrazit více

Jan Demel
realitní makléř

M. Skoupá koupě bytu 3+1 Orlová

Kaktus reality mohu vřele doporučit. konkrétně jsem spolupracovala s paní Pulicarovou, která je velice milá a hlavně má lidský přístup? Měla jsem problém se schválením úvěru na koupi bytu, o který jsem měla vážný zájem a paní makléřka byla natolik laskavá, že mi s majitelkou bytu dohodla půlroční pronájem již zmíněného bytu a dala mi tak čas, vyřešit peníze ke koupi. Samotný prodej proběhl velice rychle, veškeré papírování a vše ohledně prodeje byl fofr. Za mě top realitka plná skvělých a ochotných lidí.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Y. Křístková, pronájem 3+1 Opavská, Poruba

Již podruhé v krátké době jsem využila služeb této realitní kanceláře. Mohu jen doporučit. Vstřícnost a okamžitá schopnost paní Pulicarové jednat v nestandardní situaci zaslouží vřelé poděkování.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

D. Navrátil, prodej bytu 3+kk Havlíčkovo nám., Poruba

Profesionální a příjemné jednání. Při prodeji družstevního podílu zajistili vše od profi nafocení bytu, přes veškeré smlouvy, dokumenty a právní pomoc až po převod energií.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

D. Sláviková, prodej bytu 2+1 Havanská, Poruba

Děkuji RK Kaktus reality za profesionální přístup při prodeji mého bytu, paní Pulicarová je opravdu skvělá, vše vybavila k mé naprosté spokojenosti i přes všechny překážky v podobě neschopnosti některých našich institucí... Pokud ještě někdy budu potřebovat realitní služby, vím, kde se obrátit. S pozdravem a přáním úspěchů do dalších let D. Sláviková

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka