0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy Hyundai SIAN goNET Čemat HA.EM SBD Poruba LXM Group

Podělte se o své zkušenosti

phone: fullname: fname:
rodina

D. Sláviková, prodej bytu 2+1 Havanská, Poruba

Děkuji RK Kaktus reality za profesionální přístup při prodeji mého bytu, paní Pulicarová je opravdu skvělá, vše vybavila k mé naprosté spokojenosti i přes všechny překážky v podobě neschopnosti některých našich institucí... Pokud ještě někdy budu potřebovat realitní služby, vím, kde se obrátit. S pozdravem a přáním úspěchů do dalších let D. Sláviková

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

V. Peschlová, koupě bytu 1+1 Jana Ziky, Poruba

S RK Kaktus jsme spolupracovali poprvé a byli jsme velice mile překvapení. Rychlostí, poskytnutím veškerých informací až po převod bytu včetně přepisů energií. Doporučuji.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

H. Baladová, prodej chaty Michálkovice

Kaktus reality jsem vybrala na doporučení kamaráda a udělala jsem dobře. Skvělý, profesionální a rychlý přístup. Se vším mi pan Demel poradil, vše vysvětlil. O zákazníky se stará opravdu špičkově, nabízejí spoustu jiných služeb, které pomůžou s prodejem nemovitosti. Byla jsem velmi spokojena a můžu jen doporučit.

Zobrazit více

Jan Demel
realitní makléř

M. Krpec, prodej bytu ulice Čujkovova

Profesionální přístup, rodinná atmosféra, vždy se vším nápomocni. Nemusel jsem se vůbec o nic starat, vše vyřešili za mne. Chtěl bych zvlášť poděkovat paní Barboře Možiešikové, která měla moji nemovitost na starost a která mi se vším strašně moc pomohla. Ještě jednou díky a mnoho zdaru v budoucnosti.

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Dalibor K., prodej bytu 1+1 Hlučín

Rád bych touto cestou poděkoval Kaktus Reality za profesionální služby, které mi opakovaně jeho zaměstnanci poskytli při prodeji dvou nemovitostí. Konkrétně si vážím přístupu paní Barbora Moziesikova, která se starala o oba obchodní případy. Počínaje přípravou smluv pro poskytované služby, přes zastupování prodávajícího ve všech možných jednáních až po zajištění předání klíčů novému majiteli. Vše vždy profesionálně a rychle. Služby Kaktus Reality mohu opravdu doporučit všem, kdo potřebují prodat nebo nakoupit nemovitost.

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

A. Lubojácká, pronájem nemovitosti

Spolupráce s Reality Kaktus mne velmi mile překvapila. Řešila jsem s nimi zřízení i zrušení pronájmu a to s realitní makléřkou Janou Pulicarovou a velmi doporučuji. Opravdu férový člověk a velmi vstřícný. S mnoha věcmi pomohla a spoustu věci vyřešila sama v můj prospěch, ze své iniciativy. Opravdu férový člověk s lidským přístupem. Pokud v budoucnu budu ještě obdobné věci řešit, vím na koho se obrátit. Skvělá spolupráce.

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Kateřina F., pronájem a prodej nemovitosti

Ráda bych poděkovala paní makléřce Pulicarové za veskerou asistenci a pomoc jak při pronajímání, tak při prodeji nemovitosti. Snažila se vše zorganizovat rychle a vždy byla na telefonu pokud byla potřeba pro nějakou radu či pomoc. Rozhodně doporučuji paní Pulicarovou jako makléřku při jednání s nemovitostmi. Děkuji

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Pavel Sládek,prodej bytu ulice Keramická

Děkuji za profesionální jednání, ochotu a sluzby za férové ceny. Konečně realitní kancelář, se kterou nejen že má smysl spolupracovat, ale ještě vás to bude bavit, protože pan Demel je se svými radami vždy na správném místě. Za zmínku stojí perfektní fotodokumentace k bytům díky sehranemu teamu z Kaktus ? reality. Doporučuji!

Zobrazit více

Jan Demel
realitní makléř

V. Schreierová, prodej bytu 1+kk Ostrava

Lidé, se kterými jsem se setkala v Realitní kanceláři KAKTUS Reality, především pan Demel a pan Kůs, odvedli profesionální práci na vysoké odborné úrovni. Při realizaci koupě bytové jednotky bylo třeba celou záležitost vyřídit s anglicky mluvícím prodávajícím, připravit tomu odpovídající smlouvy atd. Vše bylo opravdu velmi korektní, děkuji a těším se na další spolupráci, protože se v budoucnu budu obracet už pouze na tuto společnost.

Zobrazit více

Jan Demel
realitní makléř

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., prodej rodinného domu

Bezproblémová komunikace, rychlé a profesionální jednání, vstřícný a lidský přístup. Mohu doporučit všemi deseti, děkuji za Vaše služby.

 

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky