Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Iveta Klegová, ul. Mongolská, Ostrava - Poruba

Musím vyjádřit velké poděkování panu R. Vránovi za lidskost, ochotu a profesionalitu při prodeji mé nemovitosti. Kdykoli mi obratem poradil a vše vysvětlil. Za mne se jedná o nejschopnějšího makléře se který jsem se setkala. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, ale díky Vám jsem nyní šťastná. Rozhodně mohu doporučit dalším spokojeným klientům

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Pan Rabiec, prodej bytu 1+1, ulice Senovážná, Ostrava

Dobrý den,

rád bych chtěl pochválit výbornou práci pana makléře Lukáše Šuniara. Byt se prodal v ulici Senovážná v Ostravě za neuvěřitelnou cenu. Chválím profesionální a velmi přátelský přístup, který mi dal pocit, že mi pomohl spíš kamarád než nějaký makléř. Jenom tak dál.

Velký dík a přeji další výtečné obchody.

S pozdravem

Rostislav Rabiec

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 1+1, Ostrava-Poruba

Se společností Kaktus Reality a paní Možiešíkovou jsem se setkala poprvé při koupi bytu 2+1 do osobního vlastnictví. Za zhruba půl roku mě čekal prodej mého původního družstevního bytu 1+1. 

Protože má první zkušenost byla pozitivní, tak jsem i tentokrát oslovila paní Možiešíkovou a byla to dobrá volba. I v době koronavirové se podařilo byt prodat v krátkém čase. 

To, co chci zvláště ocenit, byl osobní přístup, vstřícnost a profesionalita. 

Hana J. 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit . Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Škárkovi, prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pan Šuniar je veselý, pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.
Děkujeme Škárkovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Prodej bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba, manželé Škárkovi

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za vstřícný , profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Pán Šuniar je veselý , pohodový makléř a je ochoten vždy ihned situaci řešit i mimo pracovní dobu za což mu je velké díky. Takových makléřů opravdu moc není a už proto jsme rádi že jsme si vybrali právě Pana Šuniara. Všem můžeme jen doporučit. Moc Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Vladimír Vašík, koupě bytu 2+kk, ulice L. Podéště, Ostrava - Poruba

Dobrý den, rád bych složil pochvalu a ještě jednou velké díky panu Lukášovi Šuniarovi! Před pár dny jsme dokončili prodej bytu do mého vlastnictví. Pan Šuniar byl velmi ochotný, nápomocný, aktivní jak to jenom šlo. A takto bych mohl pokračovat pouze v superlativech. Bez dalších zbytečných slov - velký palec nahoru! :) Recenze máte zaručeny! Vladimír Vašík

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Vlastimil Raška, prodej pozemku, Václavovice

Děkuji panu Suniarovi za jeho velice profesionální přístup při prodeji nasi nemovitosti. Jeho jednání bylo vždy příjemné, vstřícné a profesionální. Jeho sluzby a znalosti v oboru mohu velmi doporucit.
 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Alena Chamradová, prodej RD, Jistebník

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláří Kaktus Reality a hlavně panu makléři Lukáši Šuniarovi za skvěle odvedenou práci při zprostředkování prodeje domu. Komunikativní, spolehlivý a příjemně vystupující člověk, se kterým byla radost jednat. Nemám co bych vytkla. S realitní kanceláří Kaktus Reality jsme spolupracovali již podruhé a v obou případech maximální spokojenost. Tuto realitní kancelář můžeme vřele doporučit.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Radim Majer, prodej pozemků, Dolní Domaslavice

Se službami realitní agentury "Kaktus", konkrétně s p. Šuniarem jsem byl při prodeji domu a pozemků maximálně spokojen. Naprosto profesionální, lidský a bezproblémový přístup. Skvělá komunikace. Se vším mi p.Šuniar vyšel vstříc a poradil ve věcech, do kterých laik nevidí, nebo se v nich nevyzná. Postaral se skutečně o vše co bylo potřeba. Výše odměny pro realitku řešena po vzájemné dohodě a ke spokojenosti obou stran. Mohu tuto realitní agenturu s klidným svědomím doporučit všem, kteří se ve vodách realit nepohybují a potřebují nějakou tu realitu prodat, nebo koupit. Majer Radim

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř