0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy Hyundai SIAN goNET Čemat HA.EM SBD Poruba LXM Group

V. Schreierová, prodej bytu 1+kk Ostrava

Lidé, se kterými jsem se setkala v Realitní kanceláři KAKTUS Reality, především pan Demel a pan Kůs, odvedli profesionální práci na vysoké odborné úrovni. Při realizaci koupě bytové jednotky bylo třeba celou záležitost vyřídit s anglicky mluvícím prodávajícím, připravit tomu odpovídající smlouvy atd. Vše bylo opravdu velmi korektní, děkuji a těším se na další spolupráci, protože se v budoucnu budu obracet už pouze na tuto společnost.

Zobrazit více

Jan Demel
realitní makléř

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., prodej rodinného domu

Bezproblémová komunikace, rychlé a profesionální jednání, vstřícný a lidský přístup. Mohu doporučit všemi deseti, děkuji za Vaše služby.

 

 

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Veronika Chudíková

Absolutní spokojenost. Profesionální a zároveň lidský přístup. Všem doporučuji!!!

Jan Demel
realitní makléř

J. Bláhová, pronájem bytu 2+1 Opavská, Ostrava-Poruba

Chtěla bych poděkovat vaší realitní kanceláři Kaktus za dobrou práci. Především bych chtěla pochválit makléřku paní Pulicarovou. Pokaždé, když jsme se na ni obrátili, spolehlivě nám našla klienta a navíc poradila se smlouvou. Je velice ochotná a 100% úspěšná.

j. blahová

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Eva Brázdilová, prodej bytu 4+1 ulice Charkovská, Ostrava-Poruba

Děkuji za spolupráci s Vaší realitní kanceláři. Vše bylo na vysoké úrovni .Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Richard Moravec, prodej bytu 3+1 Josefa Skupy, Ostrava-Poruba

Musím ocenit profesionální přístup při prodeji bytu. Už po prvním jednání jsem byl přesvědčen o správné volbě realitní kanceláře. Vždy odpověděli ochotně na mé otázky. Vše bylo vysvětleno. Komunikace na výborné úrovni. Nikdo netlačil na čas a jednotlivé fáze byly bez stresu. Celou dobu jsem měl pocit, že jim jde hlavně o to, aby klient byl spokojený a vše probíhalo hladce. Pokud někde něco drhlo, snažili se okamžitě pomoci. Pan Kůs a slečna Hrdličková mají velmi sympatické vystupování a hned si získali mou důvěru. Služby jsou na velmi vysoké úrovni. O spoustu věcí jsem se nemusel starat a vše ochotně vyřídili za mě (přepisy energií, přepis katastru, apod.). Samozřejmostí je komunikace, možnost se vyjádřit ke smlouvám a jejich obsahu, navrhnout změnu obsahu apod. A to vše s předstihem (ne až při podpisu smluv).

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Prodej bytu 1+1, Ostrava-Poruba

Se společností Kaktus Reality a paní Možiešíkovou jsem se setkala poprvé při koupi bytu 2+1 do osobního vlastnictví. Za zhruba půl roku mě čekal prodej mého původního družstevního bytu 1+1. 

Protože má první zkušenost byla pozitivní, tak jsem i tentokrát oslovila paní Možiešíkovou a byla to dobrá volba. I v době koronavirové se podařilo byt prodat v krátkém čase. 

To, co chci zvláště ocenit, byl osobní přístup, vstřícnost a profesionalita. 

Hana J. 

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Bohuslava Kubíčková, prodej bytu 2+1, ulice Opavská, Ostrava Poruba

Chtěla bych ocenit a poděkovat Kaktus Reality za profesionální přístup a úspěšný prodej bytu. Všechno proběhlo na klíč včetně vyklizení atd vzhledem k větší vzdálenosti, a proto si nesmírně vážím obětavé práce Kamila Kůse a DiS Kateřiny Hrdličkové. Také bych podtrhla rychlost.. vše bylo hotovo během 2 měsíců. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a vzkaz pro všechny S KAKTUSEM JSTE VE SPRÁVNÝCH RUKOU.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Bc. Petra Krhutová, prodej bytu 2+1, ul. Francouzská, Ostrava - Poruba

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Kaktus Reality za bezproblémové zprostředkování prodeje mého bytu. Hlavně bych chtěla poděkovat panu Kamilu Kůsovi za jeho profesionalitu a vstřícný přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlil a jeho vystupování a vedení prohlídek bylo na velmi vysoké úrovni. Prodej proběhl velice rychle bez jakýchkoliv problémů.  Realitní kancelář Kaktus Reality určitě ráda doporučím dále.

 

Krhutová

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Manželé Dopirákovi, prodej RD Dolní Lhota

Realitní společnost KAKTUS prodávala náš dům. Jednání s panem Kůsem probíhalo na vysoce profesionální úrovni. Vše bylo zajištěno jeho agenturou od počátku do konce. Snažil se nám ve všem vyhovět a jeho citlivý přístup i jednání bylo velice korektní a zároveň příjemné. S realitní společností KAKTUS jsme byli spokojeni a tímto ji také doporučujeme.

Manželé Dopirákovi.

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky