Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

J. Bláhová, pronájem bytu 2+1 Opavská, Ostrava-Poruba

Chtěla bych poděkovat vaší realitní kanceláři Kaktus za dobrou práci. Především bych chtěla pochválit makléřku paní Pulicarovou. Pokaždé, když jsme se na ni obrátili, spolehlivě nám našla klienta a navíc poradila se smlouvou. Je velice ochotná a 100% úspěšná.

j. blahová

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Vladimír Koči, Prodej bytu 2+1 Norberta Frýda, Ostrava-Dubina

Potřeboval jsem prodat byt a neměl jsem čas se prodeji věnovat. Ze tří realitních společností jsem si vybral Kaktus. Na prodej jsem až tak nespěchal, prioritou byla realistická prodejní cena. Svěřil jsem se plně do rukou pana Vrány a udělal jsem dobře. Předal jsem mu klíče od bytu a veškeré informace, a všechny další kroky nechal pouze na něm. Pan Vrána hned od počátku vyvíjel aktivitu správným směrem. Vše se mnou po telefonu diskutoval a navrhoval další postupy. Též mě vždy podrobně informoval o tom, co který krok obnáší, jaké by měl možná pozitiva a negativa. Celý proces byl úspěšně zakončen prodejem bytu vybranému zájemci. Byl jsem spokojený jak s dosaženou prodejní cenou, tak s výslednou dobou, za kterou se prodej uskutečnil.
Pana Vránu mohu jen doporučit, jedná férově, volí moderní postupy, je proaktivní, vstřícný a jednání s ním je bezproblémové.

Děkuji

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Eva Brázdilová, prodej bytu 4+1 ulice Charkovská, Ostrava-Poruba

Děkuji za spolupráci s Vaší realitní kanceláři. Vše bylo na vysoké úrovni .Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Simona a Martin Kozarovi, koupě bytu 2+1, ulice Bohumíra Četyny

Velmi oceňujeme skvělou a perfektní práci makléře Radima Vrány, u kterého je vidět, že ji odvádí od srdce a rád. Díky jeho profesionálně-přátelskému přístupu a vstřícnosti jsme úspěšně a v krátkém čase koupili byt v Ostravě-Bělském lese. Určitě doporučujeme využít služeb Kaktus Reality - pana Vránu při koupi nebo prodeji nemovitostí.

Velmi Vám děkujeme Simona a Martin Kozarovi

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Petr Polách, koupě bytu 2+1, ulice Karla Pokorného

Chci ocenit přístup a jednání pana Radima Vrány. Zdobí ho nejen odbornost, ale také vstřícnost a schopnost se přizpůsobit.

Radim Vrána
realitní makléř

P. Hasala, prodej bytu 3+1, ulice Holasova, Ostrava - Hrabůvka

Pan Šuniar dostál tvrzení Férový realitivní makléř - již od prvního kontaktu probíhalo vše na výbornou. Díky panu Šuniarovi proběhl prodej bytu rychle, bez komplikací a k naprosté spokojenosti. Pana Šuniara mohu jen doporučit - velmi příjemná změna oproti minulým zkušenostem.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Martin Šebek, koupě bytu 3+1, ulice Holasova, Ostrava - Hrabová

Spolehlivý, vstřícný, ochotný. Vřelé jednání. Vše proběhlo bez problemu.

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Stoklasová Taťána, prodej bytu 2+1, ulice Bohumíra Četyny

Pan makléř Radim Vrána. Sympatický mladý muž, který odvádí skvělou práci. Práce s vámi byla skvělá. Dohoda o prodeji bytu proběhla úspěšně, díky vašemu profesionálnímu přístupu a jednání. Za vše vám ze srdce děkuji. 

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Petr Utěšený, prodej bytu 1+kk, ulice jižní, Ostrava

Práci pana makléře hodnotím velmi dobře, ochota, profesionalita, velmi dobré vystupování, vyšel vstříc i ve věcech, které byly nad jeho povinnosti v souvislosti s výkonem realitního makléře. Mohu jenom doporučit.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Kamil Zajíček, koupě bytu 1+kk, ulice Jižní, Ostrava

Pan Lukáš - velmi sympatický člověk, který dobře zná svůj obor. Vše probíhalo na jedničku :)

Lukáš Šuniar
realitní makléř