0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Jan Opšitoš, Amsterdam, Nizozemsko

Dobrý den,

 v Pondělí po naší odpolední schůzce udělal pan Kůs, kromě jiného, foto bytu a okolí. Pak už jsem odjel do zahraničí a pana Kůse jsem od té doby neviděl. Nicméně už druhý den, v Úterý, byly fotky na netu Kaktusu a ve Čtvrtek byl byt prodán. Za dalších 14 dnů byly peníze za prodej na mém kontě. Vše bez mé fyzické přítomnosti. Pouze pár emailu a něco pošty. Tak nějak si představuji spolupráci... Ještě jednou díky...

Jan Opšitoš
Amsterdam

Zobrazit více

Kamil Kůs
jednatel společnosti

Mgr. Tat'ána Boháčová, ul. Závodní, Ostrava - Zábřeh [Jih]

Dobrý den,

děkuji za osobní a zároveň profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Pan Kůs s námi jednal se zájmem a se vstřícností, čehož si opravdu ceníme. Služby realitní kanceláře KAKTUS vřele doporučuji dál a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Taťána Boháčová

Zobrazit více

Kamil Kůs
jednatel společnosti

Kilnarová Sylva, Ostrava - Poruba

Dobrý den pane Kůs,

 děkujeme za profesionálně odvedenou práci, služby Vaší RK budeme využívat. 

Hezký den
Kilnarová Sylva

Kamil Kůs
jednatel společnosti

Blažena Málková, nyní bytem Ostrava - Poruba

Dobrý den,

 realitní kancelář KAKTUS mohu jen doporučit. Profesionální přístup pana Kůse při prodeji i koupi bytu byl naprosto užasný. Pokud bych někdy potřebovala realitní služby, určitě se obrátím na vaší kancelář. Ještě jednou velký dík, Málková

Zobrazit více

Kamil Kůs
jednatel společnosti

Jana Botulová, Ostrava

Vážený pane Vráno,

chtěla jsem Vám poděkovat za super spolupráci s prodejem našeho bytu v Ostravě. Hlavně za přímé a rychlé jednání. Pokud budu ještě potřebovat služeb RK, určitě se obrátím na vás a vaši RK.

Ještě jednou díky.

Jana Botulová, Ostrava

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

MUDr. Renáta Rybarčíková & Uršula Němcová, Ostrava

Dobrý den,

jsme bývalé majitelky rodinného domu, který jsme nedávno prodaly prostřednictvím vašeho makléře, pana Rostislava Jančára.
Dům byl nejprve rok v nabídce nejmenované velké realitní kanceláře, která nejen že trvala na exkluzivitě (díky čemu jsme ztratily potencionálního kupce), dále nás smluvně zavázala k provizi v nehorázné výši bez ohledu na cenu prodávané nemovitosti, ale co bylo nejhorší, bylo jednání jejího makléře. Choval se arogantně a povýšeně, prakticky s námi vůbec nekomunikoval, ohlasy na každou prohlídku se zájemci jsme si musely zjišťovat samy. Po uplynutí stanovené lhůty jsme smlouvu vypověděly a kontaktovaly vaši realitní kancelář, konrétně pana Jančára. Byly jsme velmi mile překvapeny jeho chováním, komunikativností a čilou spoluprací s námi. Měl plno nápadů, jak prodej zatraktivnit, vytvořil perfektní webovou prezentaci a neustále přiváděl nové a nové klienty. Je třeba podotknout, že dům je velký s velkým pozemkem a tudíž velmi obtížně prodejný. Prodej se nakonec zdařil a pan Jančár nás bezpečně provedl i právními úskalími celého převodu nemovitosti - od podpisu kupní smlouvy až po přepis energií a fotodokumentaci ke stavu měřičů. Za jeho práci mu náleží náš obrovský dík.

Přejeme vaší kanceláři další růst na trhu realit a věříme, že s lidmi na "svém místě " jako je pan Rostislav Jančár dosáhnete mnoha úspěšných obchodů. 

Ještě jednou děkujeme

MUDr. Renáta Rybarčíková & Uršula Němcová, Ostrava

Zobrazit více

Manželé Jarešovi

Dobrý den,

dovolte nám poděkovat za nesmírně kvalitní a nadstandardní služby Vaší realitní kanceláře a především pak za obětavou práci a osobní nasazení paní Jany Pulicarové. Naše zkušenosti s realitními kancelářemi nebyly nikdy tak pozitivní, jako právě v případě paní makléřky reprezentující Kaktus reality, s.r.o. Paní makléřka nám byla velmi nápomocná, její práce si nesmírně vážíme a jsme vděčni za čas a úsilí, jež i nadále věnuje správě našeho majetku. 


Manželé Jarešovi

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka

Lenka Mičulková / Ludmila Maschová, Ostrava - Poruba

Děkujeme celému týmu v Kaktusu a zejména úžasnému p.Kamilu Kůsovi za velmi poctivý, profesionální a lidský přístup. Spolupráce s vámi byla úžasná. Vaše práce nás přesvědčila, že toto řemeslo jde dělat poctivě. Kaktus určite doporučíme dál.
 
 
Lenka Mičulková / Ludmila Maschová, Ostrava - Poruba
Prodej bytu 3+1, Ostrava - Poruba

Zobrazit více

Kamil Kůs
jednatel společnosti

Sulowská, Ostrava - Martinov

Dobry večer,
 
 hledala jsem zahrádku nejdříve bez realitní kanceláře, nakonec natrefila na RK KAKTUS. Díky vstřícnosti paní B. Možiešíkové, schopnosti se vždy domluvit a zajistit vše dle požadavku, jsem spokojená.
Děkuji Sulowská

Zobrazit více

Barbora Možiešíková
realitní makléřka

Patrik Vrána, Ostrava - Poruba

Vážená a úspěšná realitní kanceláři Kaktus,
 
 chtěl bych poděkovat Vaší makléřce paní Janě Pulicarové za velice rychlé, seriózní a profesionální jednání při pronájmu bytu. 
Zároveň přeji Vaší společnosti a makléřům hodně spokojených klientů.
 
Děkuji s pozdravem Patrik Vrána

Zobrazit více

Jana Pulicarová
realitní makléřka