Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Martin Bedrlík, ul. Francouzská, Ostrava - Poruba

Chtěl bych poděkovat Vám a realitní kanceláři za perfektní zprostředkování koupě nemovitosti. Velice vstřícný a lidský přístup po celou dobu. Komunikace na jedničku a oproti jiným realitním kancelářím férové jednání. Nemám co bych vytknul a rozhodně Vaše služby doporučím dál.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Milan Šenšel, prodej bytu ul. Bohumínská, Slezská Ostrava

Dobrý den,
realizoval jsem přes Vaší kancelář prodej mého bytu v Ostravě,
konkrétně přes pana Radima Vránu. Jelikož vše dopadlo nad moje
očekáváni, rád bych ještě jednou poděkoval. Jelikož pracuji v
zahraničí a byt jsem měl jen na investici, bylo vše ponecháno na Vaší
realitní kanceláři. Pan Vrána udělal perfektní práci na základě plné moci, o vše se bez
problému postaral (práce s úřady, dodavateli energií, komunikace s druhou
stranou...) a vše se mnou předem konzultoval. Nemam co bych vytkl, což se v dnešní době stává málokdy. Radim je úžasný a kvalitní pracant a proto jej mohu jen doporučit. Při další koupi se na Radima obrátím se Všemi deseti zas.
Díky moc. 
Milan Šenšel

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Michaela Vengelová, prodej bytu 2+1 a koupě bytu 3+1, Slezská Ostrava a Ostrava - Poruba

Služby pana Šuniara jsme využili při prodeji bytu a následné koupi nového. Oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlé jednání. Rovněž se nám líbilo, že bral ohledy na naše specifické požadavky, kterým bylo plně vyhověno. V případě potřeby bychom volili zase jeho, rozhodně doporučujeme.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Jan a Jana Krysovi, pronájem bytu 2+1, Ostrava - Poruba

Spolupráce s panem Šuniarem byla skvělá. Oceňujeme profesionální, trpělivý, lidský přístup a ochotu nám vyjít vstříc, když jsme chtěli upravit smlouvu. Všem doporučujeme a děkujeme.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Petr Macura, prodej bytu 3+1 U Školky, Ostrava - Poruba

Chtěl bych vám ( Lukáš Šuniar ) poděkovat za skvělý průběh prodeje našeho bytu. Vše proběhlo velmi rychle. Navíc jste zařídil veškeré náležitosti takže nás celá záležitost minimálně zatěžovala. Pokud někdo v mém okolí bude potřebovat nějaké služby v oboru nemovitosti s radostí vás doporučím. 
 

Petr Macura

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Sedlářovi, koupě zahrady, Ostrava - Zábřeh

Naši spolupráci hodnotíme určitě kladně. Se vším jsme byli velice spokojeni, jak komunikace, dostatek informaci, vždy nám bylo vše vysvětleno. Za vše moc děkujeme a rádi vás doporučíme.

 

Manželé Sedlářovi

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Koupě bytu 3+1 v osobním vlastnictví, Ostrava - Poruba, Martina Galušková

Ráda bych poděkovala panu Kamilu Kůsovi za perfektní, rychlé a přátelské jednání při koupi našeho nového bytu. Je to naše první nemovitost a tudíž zkušenosti nebyly žádné. Co vyřídit? Na co se zeptat? Jde vidět, že pan Kamil dělá práci, která ho baví a je v ní sakra dobrý. Se vším nám pomohl, byl nám ochoten zodpovědět mnohdy banální otázky a navíc doporučil super finančního poradce. Takže za mě vše proběhlo na jedničku a Kaktus rozhodně doporučuji!

 

Martina

Zobrazit více

Kamil Kůs
ředitel pobočky

Ing. Petra Filipovská, ul. Zednická, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom vám moc za vše poděkovat. Váš přístup byl úžasný a jsme rádi, že prodej dopadl tak jak měl, i když se vše zdálo na první pohled komplikované. Přejeme vám mnoho úspěchů jak v pracovním životě, tak i v tom osobním.

Ing. Petra Filipovská

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Jan Horňák, ul. Urxova, Ostrava - Poruba

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený, máte trpělivost s těmi, co v tom moc neumí chodit. Pracujete rychle a s komunikací jsem byl také nadmíru spokojen. Určitě Vás doporučím svým známým. 

Jan Hoňák

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Postulkovi, ul. Ratibořská Opava

Chtěli bychom Vám a realitní kanceláři poděkovat za vše, co jste pro nás udělal v rámci pořízení nemovitosti. Zejména pak za Vaší vstřícnost, ochotu a férové jednání. Za nás můžeme jedině doporučit a přejeme Vám spoustu dalších pracovních úspěchů.

Postulkovi

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř