Odměníme vás za každý TIP na nemovitost Tip na nemovitost

Píchneme vám s odhadem ceny nemovitosti Odhad ceny nemovitosti

0 nabídka k porovnání Zobrazit porovnání Odstranit porovnání

Reference

Věří nám velké společnosti, které s námi hledají nájemce do svých nemovitostí. Máme velkou databázi poptávajících. Každý měsíc se náš realitní server dostane k desítkám tisíc zákazníkům, a proto jsme pro tyto společnosti silným partnerem.

Asental Group Innogy SIAN goNET Čemat HA.EM Šmíra Print SBD Poruba LXM Group

Karel Bělohlavý, prodej bytu 3+1, ulice Petruškova, Ostrava - Zábřeh

Vážený pane Šuniare, dovolte, abych Vám mockrát poděkoval za perfektní spolupráci při prodeji mého bytu! Oceňuji Váš profesionální prístup, nasazení, rychlost, osobní jednání, komunikaci kdykoliv, ve dne, v noci. Tak si představuji skvělého makléře! Kdybych ješte potřeboval podobné služby, obrátím se jedině na Vás. Děkuji Vám ještě jednou a přeji hodne dalších úspěchů a spokojených klientů!

Srdečně Vás zdraví
Karel Bělohlavý

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Pan Ing. Bc. Vajda, byt 2+1, ulice Krasnoarmějců, Ostrava - Zábřeh

Velice bych chtěl poděkovat Lukáši Šuniarovi a jeho kolegyním za perfektní servis při nákupu bytu. Převod bytu proběhl rychle s maximálním nasazením Lukáše Šuniara. Po celou dobu mi věnoval dostatek času a na veškeré dotazy jsem obratem dostal srozumitelné informace. Pokud budu potřebovat v budoucnu opět něco zobchodovat, rád se na něj s důvěrou obrátím. Ještě jednou mockrát děkuji. Realitní kancelář Kaktus a hlavně pana Šuniara jednoznačně doporučuji!

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Herma, byt 2+1, ulice Krasnoarmějců, Ostrava - Zábřeh

Potřeboval jsem prodat byt v Ostravě, ale jelikož jsem trvale v Praze, řešil jsem problém, jak to udělat na dálku a pokud možno s co nejmenšími starostmi. Našel jsem na internetu Kaktus Reality, ozval jsem se jim a hned se mě ujali a začali se mnou řešit prodej. Pan Lukáš Šuniar si vzal vše na starosti, byl mi kdykoliv nápomocen na telefonu a ani ne po měsíci už měl kupce, se kterým jsme vše domluvili a byt se úspěšně prodal. Všechny náležitosti byly vyřízené k mé největší spokojenosti, mohu vřele doporučit!

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Tomaštíková, prodej garáže, ulice Baarova, Ostrava

Spolupráce s Vámi byla super, vše proběhlo v pořádku a rychle, vše na čem jsme se domluvili platilo, byla jsem velmi spokojena se službami nad očekávání vysoká profesionalita a zároveň lidskost, mohu makléře jen doporučit. 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Manželé Piskallovi, koupě bytu 3+1, ulice Jana Ziky, Ostrava - Poruba

Děkujeme panu Lukáši Šuniarovi za profesionální přístup při koupi bytu. S příjemným a lidským jednáním vše proběhlo v pohodě a můžeme jen chválit. S pozdravem Piskallovi.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Bohdana Miháliková prodej bytu 1+1, ul. L. Podéště, Ostrava - Poruba

Ráda bych touto formou ještě jednou poděkovala za perfektní servis při prodeji bytu na ulici Ludvíka Podéště v Ostravě - Porubě, který nám zprostředkoval realitní makléř pan Radim Vrána. Jeho jednání bylo profesionální, rychlé a pro mne jako pro klienta absolutně bez starostí. Tak jako slíbil při první prohlídce bytu, tak byt opravdu nabídnul a našel kupce ve smluveném termínu a dokonce za vyšší částku, než jsem původně předpokládala. Následné veškeré právní kroky již zařídil za mne, včetně advokátní úschovy, přepisu energií, vkladu na katastr, předávacích protokolů apod...

Byla jsem velmi mile překvapena že i v realitním sektoru se pohybují takto poctiví a skvělí obchodníci a tohoto makléře mohu všem jen vřele doporučit.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Zobrazit více

Radim Vrána
realitní makléř

Ing. Staníček, prodej a koupě garáže, Ostrava

Pane Šuniar, děkuji za spolupráci při me koupi a následně prodeje garáže, vše proběhlo z mé strany bezproblémově, rychle, a k mé spokojenosti. Kdybych potřeboval někdy něco s důvěrou se na Vás obrátím. Staníček

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

P. Rupčíková, prodej bytu 2+1, ulice Lesní Orlová

Pane Suniar, moc Vam dekujeme za rychlou a kvalitni péci o nas jako zakazniky pri prodeji bytu.Vse probehlo rychle a k spokojenosti jak nas prodavajicich tak urcite i kupujiciho.Jste clovek na svém miste.

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Věra Vilémová, prodej bytu 2+1, ul. Hornická, Havířov

Dobrý den, 

dovoluji si tímto vyjádřit velké poděkování za skvěle odvedenou  práci pana makléře Lukáše Šuniara, který svým vysokým morálním kreditem může být příkladem i v ostatních odvětvích byznysu. Mimo jiné nabídl vynikající komunikaci a prezentaci, která je dle mého v dnešní době pro rychlý a úspěšný prodej jakékoli nemovitosti nejdůležitější. 

Pana Šuniara mohu tedy vřele doporučit. Děkuji ještě jednou za vše. Věra

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Ing. Hana K., prodej bytu 3+1, ulice Bohumínská, Slezská Ostrava

 

Prostřednictvím Kaktus reality a především makléře pana Lukáše Šuniara jsem prodala nemovitost v centru Ostravy. Vše proběhlo velmi rychle, přístup pana Šuniara byl vysoce profesionální, komunikace probíhala naprosto bez problémů, vždy vstřícně, rychle a ochotně řešil jakékoliv požadavky mé i protistrany. Jeho služby mohu bez váhání doporučit. Ještě jednou moc děkuji za vše.

 

Zobrazit více

Lukáš Šuniar
realitní makléř